Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Miejsce na organizacje konferencji, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Miejsce na organizacje konferencji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 13 sty 2014, 10:47
    A ja jestem zdania, że organizacją powinien zająć się... organizator uśmiech Nasza firma dwa razy już zabrała nas na konferencję i szkolenie na... promie uśmiech Fantastyczna opcja - spokój, sprzyjająca atmosfera, w pełni profesjonalne pomoce i sale, a po zajęciach... integracja uśmiech Tu możecie sobie poczytać i pooglądać, jak to jest
    Cytuj
  • artur_matejak 17 sty 2014, 9:31
    Dobre miejsce na organizację konferencji, to takie gdzie znajduje się sprzęt komputerowy, rzutniki, tv i inne. Bez tego ciężko jest przeprowadzić profesjonalne szkolenia czy kursy. Dlatego też sala konferencyjna musi być dobrze przygotowana
    Cytuj
  • mis-kos 19 sty 2014, 21:57
    artur_matejak napisał:Dobre miejsce na organizację konferencji, to takie gdzie znajduje się sprzęt komputerowy, rzutniki, tv i inne. Bez tego ciężko jest przeprowadzić profesjonalne szkolenia czy kursy. Dlatego też sala konferencyjna musi być dobrze przygotowana
    Dokładnie. Bez tego nie ma nawet co myśleć o organizacji konferencji. Za dużo byłoby zwożenia własnego sprzętu, a to się mija z celem. Są przecież sale odpowiednio wyposażone i to w przystępnych cenach. Nie się po prostu co pchać do samych centrów dużych miast, bo tam koszta są kosmiczne. Jeśli kogoś interesuje Warszawa, to tu polecam do organizowania konferencji Rest Hotel w Morach. Tanio, a mają wszystko to, co do przygotowania takiego spotkania potrzebne.
    Cytuj
  • cookie138 20 sty 2014, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2014, 12:15, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli kogoś interesuje Warszawa,W Warszawie konferencje może zorganizować START Hotel ATOS mają nawet specjalną ofertę na stronie na takie okazje, z którą można się zapoznać. Na stronie znajdują się również zdjęcia sali, jak i dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za marketing.
    Cytuj
  • ZoHaHa 21 sty 2014, 10:17
    MartynKa79 napisał:A ja jestem zdania, że organizacją powinien zająć się... organizator uśmiech Nasza firma dwa razy już zabrała nas na konferencję i szkolenie na... promie uśmiech Fantastyczna opcja - spokój, sprzyjająca atmosfera, w pełni profesjonalne pomoce i sale, a po zajęciach... integracja uśmiech Tu możecie sobie poczytać i pooglądać, jak to jest
    no to już jesteśmy blizej, wiem, że chodzi o konferencje na promie, ale nadal o organizatorze ani słowa, może jakies info na pw, jesli tu nie możesz podać nazwy? O jakiego organizatora chodzi?
    Cytuj
  • Glinka 21 sty 2014, 16:59
    Mam sprawdzone miejsce na organizację konferencji- RestHotel w Morach. Miejscowość jest naprawdę ładna, piękne widoki i cisza przyciągają wielu gości. Moja firma wielokrotnie organizowała tam konferencje. Każda z nich była dobrze zorganizowana- nowoczesny sprzęt, smaczne jedzenie, miła atmosfera. Było tam wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Dodatkowo uczestnicy konferencji dostali rabat na nocleg w hotelu.
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 14:21
    Sprawdzone miejsce na konferencje to Cztery Pory Roku w Alwerni. To znakomite miejsce do organizacji konferencji mają specjalnie przygotowaną na ten cel Salę Zimową a w niej profesjonalne wyposażenie techniczne i audiowizualne. Dla zainteresowanych namiary
    Cytuj
  • zylek 20 lut 2014, 9:58
    Odsyłam tutaj - http://www.resthotel.pl/?s=hotel&l=sale-konferencyjne-w-warszawie
    Bardzo dobre miejsce, 2 tygodnie temu tam byliśmy. Konferencja przeprowadzona wzorowo, bardzo dobre wyposażenie, zero problemów z komunikacją. Łatwo o wszystko się dogadać, smaczne jedzenie, kilkanaście km od centrum. No i cena znacznie lepsza, niż bezpośrednio w stolicy. Bez porównania.
    Cytuj
  • ZoHaHa 20 lut 2014, 13:14     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2014, 13:15, w całości zmieniany 1 raz)
    No i było szkolenie na promie, takie od razu połączone z integracją. Świetna sprawa, polecam uśmiech Z miejscem problemu nie było, bo okazało się, ze na promie Polonia UL mają aż dwie sale konferencyjne uśmiech
    Cytuj
  • memory 1 mar 2014, 5:41
    Willa Zagórze ma fajne oferty konferencyjne. przystępne ceny catering, nocleg. Elegandzkie miejsce na małe i duże spotkania. Polecam!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Loty krajowe
Następna: ZUMBA