Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Miejsce na organizacje konferencji, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Miejsce na organizacje konferencji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jjusti18 16 sie 2018, 18:48
    A co powiecie na restaurację Bubbles? Był ktoś z was tam? Według mnie ten lokal byłby odpowiedni na takie spotkanie lub oczywiście inne okoliczności. Jestem schludnie, ładnie, panuje przyjemny klimat. Obsługa jest miła i gościnna- nic dodać, nic ująć. Sama planuje tam zorganizować spotkanie z klientem. Myślę, że będzie zadowolony ze spotkania w takim miejscu.
    Cytuj
  • elabarbara 14 lis 2018, 8:45
    Także niedługo będę organizowała konferencję i planuję to w Restauracji Akademia. To chyba najbardziej elegancki lokal w Warszawie i jest idealny na takie okazje. Przeglądałam ich stronę i stwierdziłam, że nigdzie nie znajdę tak smakowitego menu połączonego z ciekawym wystrojem. Zobaczcie sami, jak wspaniale prezentują się wnętrza. Mieliście tam może jakieś swoje spotkania biznesowe?
    Cytuj
  • Selenaa 3 lis 2019, 15:22
    Bardzo fajnym miejscem na organizowanie konferencji jest hostel Umed, tam jest spora sala na konferencje. Do tego hostel posiada klimatyzowane pokoje, dlatego akurat to miejsce jest tak polecane. Oczywiście nocują tam też rodziny, osób, które w szpitalu mają kogoś bliskiego (hostel znajduje się na najwyższym piętrze szpitala)
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Loty krajowe
Następna: ZUMBA