Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rolki - gdzie, jak, z kim?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolki - gdzie, jak, z kim?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 26 paź 2010, 22:37
    Za namową koleżanki kupiłam sobie rolki i muszę powiedzieć, że naprawde sie wkręciłam w ten sportuśmiech Tzn cale lato przeleżały w szafie, bo nie miałam czasu nawet spróbować, ale pare tygodni temu sie wreszcie zebrałam i czuje, że to jest to! uśmiech Nie powiem, że juz super umiem jeździć, ale sprawia mi to ogromna przyjemność i czuje w nogach, że ma zbawienny wpływ na moją sylwetkęuśmiech Tylko że w mojej okolicy nie ma za bardzo fajnych tras do jazdy, nie mam też z kim jeździć, bo koleżance się znudziło... A Wy gdzie jeździcie? Macie jakieś sposoby na dobry trening rolkowy? Jak już tak jeżdżę to potraktuje to jak cwiczenia, bo można sobie naprawdę dać niezly wyciskuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 27 paź 2010, 1:46
    Kurcze... zachęciłas mnieuśmiech Może też sobie kupię rolki, w sumie planowałam kilka razy, ale brak mobilizacji. Ale jesli to tak daje w kość to mnie akurat motywuje, bo przydałoby się spalić kilka kilogramówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Popeye 27 paź 2010, 6:45
    Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w moim mieście (jak pewnie we wszystkich wiekszych miastach, bo w mnijeszych to nie wiem) jest sporo ścieżek rowerowych, więc czego chcieć więcej... trzeba tylko uważać na rowerzystów, bo oni uważaja,że te trasy to tylko dla nich... Sam jezdże na rowerze, ale nie rozjeżdżam z premedytacją rolkarzy. A mnie sie niestety kilka razy zdarzyło bliskie spotkanie (czoło w czoło) z rowerzystą, który zdawał się mnie nie zauważać... ale generalnie jeżdże po ścieżkach, można się nieźle rozpędzićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 27 paź 2010, 7:03
    Rolki sa super! Teraz mam mało czasu, ale sprawdziłam, że świetnie nadają się na trening nóg i pośladkówuśmiech Co prawda na początku kolana i pupę mialam obite na kwaśne jabłko, ale opłaciło sięprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 27 paź 2010, 9:46
    No własnie, a poradźcie co trzeba sobie kupić prócz samych butów, ja się dopiero będę uczyć jeździć, to pewnie jakieś ochraniacze się przydadzą?przymrużenie oka I jakiej firmy najlepsze są rolki?
    Cytuj
  • caipirinha 27 paź 2010, 11:26
    Ja mam Rocesy, ale nie wiem czy to najlepsza firma, ponoć są dobre, mąż mi wybrałuśmiech
    Cytuj
  • Popeye 27 paź 2010, 12:35
    Rollerblade jest najlepsza marka wg mnie. Oczywiście sam jezdże w takich butachuśmiech Jak będziesz kupować to zapytaj o buty z nisko osadzonym srodkiem cięzkości, w takich łatwiej sie uczyć. Lepiej kontrolujesz jazdę...
    Cytuj
  • Bandito 27 paź 2010, 16:33
    Dla początkujących fajne sa też takie bajery - dodatkowe zaczepy w bucie do lepszej stabilizacji pięt, wtedy stopa lepiej sie trzyma, jest bardzie stablina. A jak nie panujesz jeszcze dobrze na rolkami to łatwiej o kontuzje.
    I jak dla mnie rollerblade rządzi.
    Cytuj
  • MemoNemo 27 paź 2010, 19:22
    Ja nie polecę żadnej konkretnej firmy, chociaz wypróbowałem juz trzyuśmiech ale jak dla mnie każda ma swoje zalety i wady. Powiem tylko jedno. Warto kupic znaną marke, ale nie najdroższy model, bo te drogie maja już tylko niepotrzebne bajery, pierdoły dla lansu. I polecam modele z butem żelowym, same się dopasowuja za***biścieuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 27 paź 2010, 20:23
    Słuchajcie, a można schudnąc dzięki tym rolkom? Słyszałam, że to rewelacyjnie działa na nogi, bioderka i pupęuśmiech Tylk opytanie ile by trzeba jeździć żeby były efekty...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum