Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rolki - gdzie, jak, z kim?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolki - gdzie, jak, z kim?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 28 paź 2010, 0:13
    O, na pewno na pośladki i uda działa, bo czuje niezłe zakwasy do tej pory, a troszkę już pojeździłamuśmiech I jak dla mnie to taka godzinka jest w sam raz, bo czuję, że dałam sobie wycisk, a dłużej już nie mam siły. Ale wydaje mi się, że już po tych kilku tygodniach spodnie zrobiły się wyraźnie luźniejszeuśmiech Jak tak dalej pójdzie to niedługo kupię rozmiar mniejszeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 28 paź 2010, 6:04
    A jak często jeździsz? Ciekawe ile się spala kalorii podczas takiej jazdy.
    Cytuj
  • caipirinha 28 paź 2010, 8:39
    Wiesz dokładnie to Ci nie powiem, ale ja to porównuje do jazdy na łyżwach, a słyszałam, że podczas niej mozna spalić 1000kalorii w 90 minut! A ja jeżdżę tak zwykle to 3 razy na tydzień, na ogół w weekendy więcej, w sensie sobota i niedziele, bo w tygodniu późno wracam do domu i już sie tak nie chce z domciu wychodzićuśmiech Ale staram sie mobilizować, chociaż się nie odchudzam, ale świetnie sie czuję po takije jeździeuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 28 paź 2010, 10:10
    Kurcze coś mi sie nie chce wierzyć z tymi kaloriami, ale jakby tak było to extra... A co do towarzystwa to może zaproś męża? Skoro Ci wybrał sprzęt to zakladam, że się zna, a jak tak to pewnie lubi ten sportprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ferdynand 28 paź 2010, 12:12
    Pozdrawiam wszystkich rolkarzyuśmiech Ja złapalem bakcyla parę lat temu, jak ktoś zaczyna to koniecznie kask+ochraniacze na łokcie, kolana. I ogólnie trzeba się nastawić na siniaki i zadrapania na początek, ale ogólnie to czysta przyjemnośćuśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 28 paź 2010, 13:23
    Ja też jeżdżę od paru lat, nie za często bo mi ciężko znaleźć czas, ale na początku tak sie wkręciłam, że jeździłam codziennie i po kilku tygodniach (a może miesiącach...?) z obwodów różnych mi dość znacznie ubyłouśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 28 paź 2010, 16:25
    Ferdynand napisał:Pozdrawiam wszystkich rolkarzyuśmiech Ja złapalem bakcyla parę lat temu, jak ktoś zaczyna to koniecznie kask+ochraniacze na łokcie, kolana. I ogólnie trzeba się nastawić na siniaki i zadrapania na początek, ale ogólnie to czysta przyjemnośćuśmiech
    przede wszystkim ochraniacze na nadgarstki, jak upadasz to podpierasz się rękami, które bardzo łatwo w ten sposób połamać. Ale ochraniacze często sa sprzedawane w kompletach.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 paź 2010, 19:43
    Witam wszystkich zrolowanych heheuśmiech Ja też kocham ten sport. Tak zupelnie przy okazji to jazda na rolkach fantastycznie działa na nogi i pośladkiuśmiech Ale ja słyszałam, że spalić można przy tym 400lcal na godz. czyli w 90 minutek wychodzi 600kcal. ktoś tu chyba troszke przesadziłprzymrużenie oka
    A jak wam sie nudzi jazda samemu to polecam dobrą muzyczke z mp3uśmiech Nie ma nic pieknijeszego niż śmiganie na roleczkach gdy do ucha sie sączy ulubiona muzauśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 28 paź 2010, 23:29
    Widze, że tu są bardziej doświadczeni rolkarze, mam pytanie odnośnie kółek. Moje sa kauczukowe, jeżdże od kilku miesięcy i strasznie szybko się starły na krawędziach. Co robić żeby się tak szybko nie ścierały?
    Cytuj
  • Ferdynand 29 paź 2010, 7:08
    Żeby kółka na dłużej starczyły można przekładac kółka. Poza tym trzeba dobrać do wagi twardość kółek, ja do mojej wagi - dosyć sporej - kupuję 80A, 82A (przeciętne to 78A) Też będą się ścierać, ale znacznie wolniej. Chociaż ja w każdym sezonie wymieniamuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum