Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wczasy z oczyszczaniem organizmu - czy ktoś próbował?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wczasy z oczyszczaniem organizmu - czy ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Iza_bela 15 paź 2010, 14:55
    Zastanawiam się nad wyjazdem na wczasy z kompleksowym programem oczyszczania organizmu.
    Ostatnio znajoma mi o tym opowiadała i pomysł wydaje się fajny. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was był i co możecie na ten temat powiedzieć? Są jakieś przeciwwskazania?
    Cytuj
  • zuzaka 15 paź 2010, 16:48
    Moja znajoma tez mi opowiadała o tym, sama nie byłam, bo nie jestem w stanie póki co wyrwać dwóch tygodni tylko dla siebie, ale jak będę miała trochę wolnego czasu, to na pewno się skuszę. Nie wiem, jak wyglądają przeciwwskazania, ale zapewne dla przeciętnie zdrowej osoby nie powinno być problemu, zresztą na miejscu jest zawsze jakaś konsultacja lekarska.
    Cytuj
  • ambitna 15 paź 2010, 19:17
    Ja bym się bala efektu jojo po takich wakacjach. Dwa tygodnie na samych warzywach i owocach, a potem jak się wraca do normalnego życia, to wpada się w złe przyzwyczajenia żywieniowe i całe oczyszczanie idzie na marne.
    Cytuj
  • widzeterka 15 paź 2010, 19:46
    Ja byłam na takich wczasach oczyszczających dwa razy.
    Polecam wszystkim!!! Za drugim razem zabrałam brata z bratową i też byli zadowoleni z efektów (bo w trakcie oczyszczania różnie bywa, zwłaszcza przez pierwsze dni przymrużenie oka
    Cytuj
  • antonina50 15 paź 2010, 21:08
    Możecie napisać coś więcej na ten temat?
    Cytuj
  • widzeterka 16 paź 2010, 0:55
    antonina50 napisał:Możecie napisać coś więcej na ten temat?
    Co byś dokładnie chciała wiedzieć? Chętnie odpowiem na pytania uśmiech
    Cytuj
  • antonina50 16 paź 2010, 1:20
    Jestem ciekawa jak długo trwają takie wczasy, jak wyglądają - czy jest jakaś specjalna dieta, do tego ćwiczenia? Coś więcej, bo przyznam, że nie słyszałam o tym, a byłabym zainteresowana.
    Cytuj
  • widzeterka 16 paź 2010, 6:14
    Ja byłam na takim turnusie dwutygodniowym. To jest najkrótsza możliwość, jednak jeśli ktoś może sobie pozwolić na dłużej to warto.
    Podczas takiego wyjazdu jest specjalnie ułożona dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Je się głównie warzywa, czasem owoce. Dodatkowo są robione lewatywy, aby kompleksowo oczyścić organizm oraz jest dużo zajęć ruchowych i zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko to bardzo dobrze dobrane daje rewelacyjne efekty.
    Nawet sobie nie wyobrażałam ile toksyn siedzi w człowieku. Dopiero z czasem czuje się jak to wszystko wychodzi na zewnątrz.
    Cytuj
  • kasandra66 16 paź 2010, 10:47
    Ja też byłam na takim turnusie oczyszczającym, całkiem niedawno. Przyznam, że początki są bardzo ciężkie. Ponieważ radykalnie zmienia się dieta człowiek chodzi cały czas ospały i strasznie boli głowa. Ale jak się wytrzyma te kilka dni to potem jest już tylko lepiej. Do tego ciągły ruch - mi się najbardziej podobały zajęcia z nordic walkingu przymrużenie oka No i rewelacyjne zabiegi.
    Wczasy dość kosztowne, jak na Polskę, ale też polecam uśmiech
    Cytuj
  • antonina50 16 paź 2010, 14:25
    A można wiedzieć ile kosztuje taki dwu tygodniowy turnus?
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum