Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wczasy z oczyszczaniem organizmu - czy ktoś próbował?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wczasy z oczyszczaniem organizmu - czy ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kasandra66 16 paź 2010, 15:29
    Ja płaciłam koło 2 tysięcy za wszystko.
    Cytuj
  • antonina50 16 paź 2010, 17:40
    kasandra66 napisał:Ja płaciłam koło 2 tysięcy za wszystko.
    To faktycznie sporo. Zwłaszcza, że wyżywienie takie sobie przymrużenie oka
    Cytuj
  • kasandra66 16 paź 2010, 19:15
    Niby drogo, ale za to pełen komfort jeśli chodzi o zabiegi, ośrodek przepiękny, oddalony od centrum, do tego dużo zajęć. Myślę, że warto zainwestować w siebie.
    Cytuj
  • widzeterka 16 paź 2010, 20:42
    Można znaleźć taniej. Ja za pierwszym razem też płaciłam taką cenę, a ostatnio brat z bratową znaleźli w internecie tańszą wersję i też było bardzo fajnie. Zgadzam się, że pierwsze dni to koszmar, ale niestety trzeba jakoś przez to przebrnąć, żeby się oczyścić.
    Cytuj
  • kominek4 11 sty 2011, 16:09
    Nie byłam na takim wyjeździe i chociaż wydaje mi się, że może być to fajna sprawa raczej postaram się dbać tutaj na miejscu o swój organizm i stosować coś co pomoże mi w jego oczyszczaniu z toksyn. Zastanawia mnie proszek zasadowy Langsteiner, który wg opinii kilku osób, które znam daje rezultaty nie tylko oczyszczające, ale też pomaga ludziom o nadmiernej ilości kwasów w organizmie. Ja z nadkwaśnością mam pewien problem, który od czasu do czasu daje mi o sobie znać, dlatego byłoby to coś dla mnie.
    Cytuj
  • peana 28 mar 2011, 15:10
    Nie trzeba jechać na specjalne wczasy, żeby skutecznie oczyścić organizm. Można sobie pomóc, dzięki różnego rodzaju zabiegom. Wiem, że jedną ze skuteczniejszych form oczyszczania jest hydrokolonoterapia. Można ją zrobić w Centrum Medycznym Vimed. Poprawia on funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz oczyszcza z różnego rodzaju toksyn. Raz na jakiś czas tego typu zabiegi są bardzo korzystne dla naszego zdrowia.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum