Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 z 4  
  • Beetlejuice85 22 lip 2010, 14:17
    O niekorzystnej sytuacji na rynku nieruchomości mówi się od kilka lat, a z drugiej strony nie ma co liczyć na powrót do sytuacji sprzed 2007 roku, kiedy mieszkanie można było kupić dwa razy taniej. Odłożyłem już całkiem sporo kasy i cały czas się zastanawiam... kupować czy nie kupować?
    Cytuj
  • 77henry 24 lip 2010, 17:47
    Jak Cię stać to kupuj, ceny mieszkań w Polsce nieprędko spadną, bo ciągle popyt przerasta podaż... Jeśli teraz deweloperzy sprzedają mniej mieszkań to dlatego, że zaostrzyły się kryteria przyznawania kredytów i nie każdy może dostąpić tego zaszczytu. Nie mówiąc o spłacaniu rat przebiegły
    Cytuj
  • Hestia-Agnieszka 9 sie 2010, 11:20
    Pewnie, że warto! Kupiliśmy w lipcu tego roku, jeszcze za niezbyt wygórowaną cenę, warto szukać okazji, których na rynku jest sporo i nie zrażać się stanem mieszkania, czy opisem do generalnego remontu. A swoją drogą to po odwiedzeniu mnóstwa agencji nieruchomości wnioskuję, że te ceny nie będą wcale spadać. A jak kupować to tylko przez taką agencję.
    Cytuj
  • Aquarella 9 lut 2011, 14:12
    Też uważam, że warto. Ja właśnie zamierzam kupić mieszkanie na kredyt hipoteczny. Właśnie szukam czegoś odpowiedniego, a jak znajdę, to do dzieła uśmiech
    Cytuj
  • 28 lis 2013, 23:25
    Moim zdaniem warto teraz kupić mieszkanie i jest to ostatni moment. Nie ma co czekać aż oferty będą tańsze.Sytuacja na rynku mieszkań jest teraz bardzo korzystna dla kupujących.
    Cytuj
  • 29 lis 2013, 15:09     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2013, 15:11, w całości zmieniany 2 razy)
    Temat jak najbardziej na czasie. Przed MdM-Mieszkania dla Młodych pisze się już, że ceny mieszkań poszły w górę i mają być droższe po nowym roku. Z programem nie ma być tak kolorowo jak zapowiadano dlatego też uważam, że warto przed końcem roku wziąć [url=http://]kredyt hipoteczny[/url] pod okiem jakiegoś doradcy by w oczekiwaniu na dopłatę nie rozczarować się stanem rzeczy, który nastąpi.
    Cytuj
  • Moloo 8 gru 2013, 18:46
    Pewnie że warto. Teraz ceny mieszkań bardzo spadły.
    Trzeba korzystać póki ceny są tak niskie bo później nawet się nie obejrzymy jak skoczą w górę.
    Cytuj
  • majek1234 25 gru 2013, 23:39
    Nie warto, sprawdź sobie [url=http://www.forumkredyty.pl/forums/kalkulatory.19/]kalkulatory kredytowe[/url] tam jest wszystko wyjaśnione i możesz sobie samemu wszystko obliczyć co i jak.
    Cytuj
  • Mr_Nowak 17 sty 2014, 9:48     (ostatnio zmieniony przez autora 17 sty 2014, 9:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak najbardziej warto. Wiem to z własnego doświadczenia, bo udało mi się ostatnio, współpracując z biurem nieruchomości Real, kupić naprawdę atrakcyjne mieszkanie - i to zarówno jeśli chodzi o jego cenę, jak i lokalizację czy wygląd.
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:23
    Moim zdaniem warto - u mnie w mieście powstają coraz to nowe osiedla i deweloperzy prześcigają się w konkurencyjnych cenach, żeby 'złapać' klienta
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum