Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy warto teraz kupić mieszkanie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marian5545 27 mar 2015, 14:25
    Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych. Osobiście uważam, że znacznie lepiej jest zainwestować w dom pasywny czy enegrooszczędny. Inwestycja jest spora, ale koszty zwracają się podczas eksploatacji, ponieważ rachunki są znacznie mniejsze. Czytałem o zaletach i możliwościach takiego domu i myślę, że warto. Poza tym, mieszkanie w bloku znacznie różni się od mieszkania w domu. Jestem zdania, że druga opcja jest znacznie korzystniejsza przymrużenie oka
    Cytuj
  • charlotte1991 3 kwi 2015, 15:24
    Wiesz nie każdego stać na dom. No i nie każdy chce mieć dom uśmiech Ja wychowywałam się w dużym domu i teraz szukam mieszkania. Wolę mieszkać w mieście, w małym mieszkaniu i mieć święty spokój. Nie bawi mnie sprzątanie, płacenie gigantycznych rachunków itd. Dom to spore obciążenie finansowe i nie ważne czy jest energooszczędny czy nie.
    Cytuj
  • tommyy 12 lip 2016, 19:17
    Według mnie warto. Tym bardziej, że i kredyty hipoteczne wcale teraz nie są takie drogie.
    Cytuj
  • wargol 13 lip 2016, 18:10
    Chyba warto. Każdy inwestor ma ws woim portfelu nieruchomosci.
    Cytuj
  • SunTzu 26 lip 2016, 7:28
    Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu chcesz tę nieruchomość kupić. W jednym mieście ich wartość wzrasta a w drugim nie.
    Cytuj
  • artek91 17 paź 2016, 9:11
    Rynek nieruchomości jest specyficzny, więc trudno jednoznacznie określić. W każdym mieście jest inna sytuacja.
    Cytuj
  • trialman 15 gru 2016, 19:29
    Chyba warto. W długim przedziale czasowym, na nieruchomosciach zwykle się zarabia.
    Cytuj
  • UllKa 13 maj 2018, 10:48
    A co do ubezpieczenia mieszkania to nie są duże koszty, można na kalkulatorze cuk sprawdzić, która polisa jest najkorzystniejsza.
    Cytuj
  • bajtek098 30 sie 2018, 17:51
    Ceny mieszkań raczej nie spadną więc jeśli chcesz kupić to warto nawet wziąć kredyt. W banku Raiffeisen można dostać kredyt mieszkaniowy z rrso 3,98% Bank daje też możliwość obniżenia rat o połowę (2 razy w roku) a raz można nie płacić wcale.
    Cytuj
  • mike012 11 paź 2018, 10:02     (ostatnio zmieniony przez autora 11 paź 2018, 10:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobra metoda to porównywanie cen polis na kalkulatorze CUK
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum