Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy warto teraz kupić mieszkanie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karmelcia 10 maj 2019, 21:51
    Ja się zaczęłam interesować tematem crowdfundingu jako metody zarabiania na nieruchomościach. Nie trzeba aż tak dużego wkładu bo np. w Mzuri CFI progi zaczynają się od 10 tys. a zysk jest dużo większy niż na obligacjach czy koncie oszczędnościowym.
    Cytuj
  • zzzdzisiiu 10 cze 2019, 13:31
    Szczerze mówiąc o tej metodzie jakiegoś zarabiania na nieruchomościach poprzez crowdfunding nie słyszałem. Niemniej jednak chciałem odnieść się do tego, że w ogóle warto w dzisiejszych czasach jeszcze kupować nieruchomości. Moim zdaniem jak najbardziej, ponieważ zawsze jest to ciekawa inwestycja własnej gotówki. Choćby ze względu na fakt, że jakoś na horyzoncie niczego innego, równie bezpiecznego i dobrego raczej nie ma. Można w tym mieszkaniu mieszkać i mieć bliżej do jakiejś lepszej pracy. Można też wynajmować lokatorom i przez większą część roku kalendarzowego mieć sobie pasywny dochód bez żadnego większego wysiłku. Można też sprzedać za kilka lat z zyskiem
    Cytuj
  • lotny 13 lis 2019, 12:04
    Oczywiście, że warto. Mieszkanie to świetna inwestycja na przyszłość. Ceny nieustannie idą w górę, więc jeśli masz możliwość kupuj. Ja kupiłam rok temu mieszkanie z firmą ABC DOM. Teraz planuję dać go pod wynajem i zacząć zarabiać na tym uśmiech
    Cytuj
  • jackowskyy 18 lip 2021, 9:22
    jeśli ma się fundusze to jak najbardziej, sam chcę zainwestować w nieruchomość, podoba mi się jedno z osiedli Home Premium w Ożarowie Mazowieckim, koncepcja osiedla mi się podoba, ma być dużo zieleni, miejsce na grilla
    Cytuj
  • nowa_kamila 6 lut 2024, 13:17
    W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/choiny-3/
    Cytuj
  • tumi 29 mar 2024, 12:05
    Zobacz https://www.danowskajankowska.pl/co-robi-agent-nieruchomosci/ dobre oferty.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum