Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie na życie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pati09 27 sty 2013, 18:42
    Ja wybrałam ING. Moja praca jest dość niebezpieczna i chciałam w jak najlepszy sposób zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę w razie nieszczęśliwego wypadku, który mógłby uniemożliwić mi dalszą pracę lub co gorsze śmierci.
    Cytuj
  • Elwirra 27 sty 2013, 22:36
    ING ma dobre, stabilne wyniki. Warto przejrzeć kilka ostatnich lat, jak to wyglądało. W zależności od wybranej strategii wyniki będą się różniły. Ale ważna jest ogólna kondycja finansowa ubezpieczyciela.
    Cytuj
  • saski-p 28 sty 2013, 9:28
    Słyszałem od znajomego, że ING ma przejrzyste umowy polis, co rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach.
    Cytuj
  • pati09 28 sty 2013, 22:15
    To właśnie było dla mnie bardzo ważne nie lubię, żadnych ukrytych haczyków pisanych drobnym druczkiem takich jak ukryte koszty czy jakieś dodatkowe warunki o których wcześniej nie było mowy.
    Cytuj
  • Aquarella 31 sty 2013, 11:49
    Deutsche Bank ma też ciekawe ubezpieczenia i dość bogatą ofertę.
    Cytuj
  • dk579 31 sty 2013, 17:05
    Proponuję teś zapoznać się z bardzo korzystna ofertą 4life direct
    Cytuj
  • saski-p 4 lut 2013, 10:38
    A jak uważacie: lepiej zdecydować się na podstawową polisę czysto ochronną czy taką połączoną z inwestycją?
    Cytuj
  • pati09 4 lut 2013, 22:55
    Według mnie dużo lepsze jest ubezpieczenie połączone z inwestowaniem. Nie dość, że zabezpieczasz siebie i rodzinę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia czy śmierci to jeszcze odkładasz dodatkowe środki na emeryturę.
    Cytuj
  • saski-p 5 lut 2013, 9:40
    pati09 napisał:Według mnie dużo lepsze jest ubezpieczenie połączone z inwestowaniem. Nie dość, że zabezpieczasz siebie i rodzinę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia czy śmierci to jeszcze odkładasz dodatkowe środki na emeryturę.
    Fakt. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób wpłacane na część inwestycyjną pieniądze będą inwestowane?
    Cytuj
  • SylwiaKKK 5 lut 2013, 18:50
    Mi przy wyborze ubezpieczenia zawsze doradza firma [url=http://www.polisafe.pl/]PoliSafe[/url] z Katowic. Mogę dzięki nim porównać różnego rodzaju ubezpieczenia z 20 towarzystw i wybrać najkorzystniejsze. Oferują dojazd do klienta lub spotkanie w ich biurze. Podobają mi się takie nowoczesne firmy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: Zwrot podatku