Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie samochodu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 9 wrz 2013, 11:42
    i ile wychodzi w Generali? Tak na tle innych ubezpieczycieli?
    Cytuj
  • czwartkowa 12 wrz 2013, 11:21
    Ja byłam w jakimś biurze i strasznie wielkaę otrzymałam do ubezpieczenia... a miało być tanio. Może być tak, że np biuro zbiera dla siebie jeszcze kase?
    Cytuj
  • Klatka 16 wrz 2013, 11:51
    Z tego co mi wiadomo, pośrednik ubezpieczeniowy dostaje prowizję od ubezpieczyciela dla którego podpisał umowę. Oczywiście nigdy nie mamy pewności dlatego najlepiej udać się do zaufanej osoby i dokładnie czytać to, co podpisujemy.
    Cytuj
  • salowa 18 wrz 2013, 19:20
    eh bede musiala ubezpieczyc moj samochod...nie mam na ta chwile pieniedzy, a ubezpieczenie sie konczy...pozostaje mi chyba tylko skorzystanie z [url=http://]Szybka pożyczka bez biku[/url] - bo jakie inne wyjscie mam?
    Cytuj
  • 19 wrz 2013, 13:01
    Ja zawsze ubezpieczam online, dostaje przeważnie za to 10-20% zniżki, więc chyba warto uśmiech
    Cytuj
  • Agna 18 paź 2013, 17:54
    Ja wczoraj załatwiłam w CUK, wzięłam OC w pakiecie z mieszkaniemuśmiech
    Cytuj
  • favcia 7 lis 2013, 11:30
    Na to się nie da zbytnio odpowiedzieć, to zależy od różnych czynników, stan pojazdu, okres posiadania prawo jazdy, dotychczasowy przebieg ubezpieczenia. itp najlepiej zadzwoń do agenta i się dowiesz dokładnie.
    Cytuj
  • 19 lis 2013, 15:08
    Dobrze jest gdy jest się w firmie ubezpieczeniowej i pracownik tej firmy gdy współpracuje z nami od lat poleca (bo to w jego też interesie) co można zrealizować i jak połączyć dane ubezpieczenie w pakiecie. Zdaje to rezultat.
    Cytuj
  • alissia600 27 lis 2013, 10:09
    ja mam kompleksowo ubezpieczone auto wlasnie w generali. Glownie spodobalo mi sie to, ze nie mam byle jakiego ubezpieczenia, a calkiem dobry pakiet.
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2013, 19:05
    Można też sobie samemu tu wyliczyć , gdzie jest najtaniej.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum