Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie samochodu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • PZU-Wroclw 3 gru 2013, 21:25
    Nie ma reguły. Wpływ na składkę ma wiele czynników: marka pojazdu, pojemność silnika, wiek właściciela, miejsce rejestracji, stłuczkowość. Składki mogą być czasami niższe u agenta, a czasami w direkcie. Agent dodatkowo może zaproponować parę opcji, które nie mają direkty, typu niepomniejszanie zniżek, rozszerzone assistance, specjalne raty itp.
    Cytuj
  • 7 sty 2014, 13:24
    Trzeba poświęcić trochę czasu na zorientowanie się w ofertach różnych firm. Najważniejsze, to wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze. Z doświadczenia wiem, że warto przejść się bezpośrednio do biur i porozmawiać o ofertach - rozmowa twarzą w twarz zazwyczaj pozwala załatwić dużo więcej niż telefoniczna.
    Cytuj
  • AstaLawista 23 mar 2014, 21:07
    Jako agent ubezpieczeniowy powiem, że online nie koniecznie wychodzi taniej.... bo agenci mają dodatkowe rabaty dla klientów. Ale powiem też, że nie każdy agent chce ich udzielać, bo wiadomo, on na tym zarabia, dlatego warto chodzić do swojego zaufanego agenta, który woli naprawdę dobrze doradzić, niż "wciskać" byle co. Firmy ubezpieczeniowe też są różne. Sama miałam przypadek gdy moja klientka miała drobną stłuczkę z innym autem - była poszkodowana i firma, która miała jej wypłacić odszkodowanie, wypłaciła za mało. I trzeba było się odwoływać itp itd.
    Cytuj
  • plny 1 kwi 2014, 11:27
    Sprawdźcie firmę http://www.prelium.pl/ , która odkupi twoje ubezpieczenie. Możesz dostać dodatkowe pieniądze do 3 lat od zdarzenia. Myślę, że warto postarać się o dodatkowe pieniądze z ubezpieczenia.
    Cytuj
  • Misiek424242 12 kwi 2014, 19:39     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2014, 19:40, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli chodzi o jakiekolwiek ubezpieczenie samochodu to ja korzystam z Wygodniej w drodze sygma banku ,dla mnie jest to genialna sprawa ,bo nieraz coś mi się popsuło niestety mam takie szczęście ,polecam gorąco ,sprawdź sobie cenę i sam porównaj jeśli jednak nie o takie ubezpieczenie Ci chodziło poszukaj ,może znajdziesz coś dla siebie.
    Cytuj
  • Agna 3 maj 2014, 17:50
    elwirarom napisał:Trzeba poświęcić trochę czasu na zorientowanie się w ofertach różnych firm. Najważniejsze, to wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze. Z doświadczenia wiem, że warto przejść się bezpośrednio do biur i porozmawiać o ofertach - rozmowa twarzą w twarz zazwyczaj pozwala załatwić dużo więcej niż telefoniczna.
    Albo pójść do multiagencji. Ja wszystko od ręki w Cuk załatwiłam.W tym roku zdecydowałam się rozłożyć sobie te opłaty na 11 rat, zawsze to mniej obciążające dla budżetu domowego.
    Cytuj
  • mfind 14 maj 2014, 7:52
    elwirarom napisał:Trzeba poświęcić trochę czasu na zorientowanie się w ofertach różnych firm. Najważniejsze, to wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze. .
    Dokładnie tak! Podstawą jest także wnikliwe przestudiowanie OWU - Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, zanim jeszcze podpiszemy umowę. Czy one są możecie się Państwo dowiedzieć z przydatnego słowniczka terminów na Mfind. W razie jakichkolwiek wątpliwości - zapraszam. Chętnie podpowiem.

    Pozdrawiam,
    Kamil Świderski – Mfind
    Cytuj
  • DytulaJ 30 cze 2014, 21:04
    AstaLawista napisał:Jako agent ubezpieczeniowy powiem, że online nie koniecznie wychodzi taniej.... bo agenci mają dodatkowe rabaty dla klientów. Ale powiem też, że nie każdy agent chce ich udzielać, bo wiadomo, on na tym zarabia, dlatego warto chodzić do swojego zaufanego agenta, który woli naprawdę dobrze doradzić, niż "wciskać" byle co. Firmy ubezpieczeniowe też są różne. Sama miałam przypadek gdy moja klientka miała drobną stłuczkę z innym autem - była poszkodowana i firma, która miała jej wypłacić odszkodowanie, wypłaciła za mało. I trzeba było się odwoływać itp itd.
    No niestety ... ale na szczęście są firmy, które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań. W Lublińcu swoją siedzibę ma chociażby kancelaria odszkodowawcza Pionier przymrużenie oka która funkcjonuje na bazie doświadczeń i profesjonalnego przygotowania byłych pracowników firm ubezpieczeniowych, znających zagadnienia roszczeń i deklarujących niesienie pomocy pokrzywdzonym i poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych.
    Cytuj
  • Mikolin1 2 lip 2014, 20:59
    Jest obecnie tak dużo firm ubezpieczeniowych, że każdy ma wielkie "pole manewru" i można przebierać w ofertach. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na ubezpieczenie, dobrze jest porównać jak najwięcej osób, nie tylko ze względu n cenę, ale też i na zakres ubezpieczenia.
    Cytuj
  • mike012 25 sie 2019, 18:30
    W porównywarce będzie najtaniej, Cuk ma 30 różnych ubezpieczycieli na stronie i można znaleźć tanie OC
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum