Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • oxytocin 25 maj 2014, 13:55
    W co warto inwestować... Sam się nad tym zastanawiałem. nieruchomości, firmy, nawet mi kryptowaluty przyszły do głowy! A potem sobie pomyślałem, że inwestować, to trzeba w przyszłość naszych dzieci przymrużenie oka Nie inwestuję dokładnie, zakładam dzieciakom lokatę. niech rosną pieniązki na studia.
    Cytuj
  • puszkin37 26 maj 2014, 10:30
    Warto zainwestować w nieruchomości a szczególnie z pewnym źródłem dochodu . Dolcan buduje miasteczko studenckie Rubikon z małymi mieszkankami dla młodych startujących w dorosłe życie .
    Cytuj
  • lola91 21 lip 2014, 19:59
    Inwestycja w nieruchomości jest bardzo opłacalna, niestety nie każdego na to stać. Ja nie mogę sobie pozwolić na zakup mieszkania pod wynajem chociaż bardzo bym chciała. Dlatego mam zamiar inwestować w lokaty krótkoterminowe. Śledzę na bieżąco rankingi lokat i jak na razie najbardziej spodobała mi się oferta skoku wołomin. Do 31 lipca można założyć u nich lokatę na piątkę. Minimalna wpłata to 10 tysięcy a oprocentowanie wynosi 5,5% i jest stałe. Jedynym minusem tej lokaty jest to że nie można jej odnowić:/
    Cytuj
  • 12 wrz 2014, 16:27
    Myślę, że obecnie warto inwestować w złoto.
    Cytuj
  • 24 wrz 2014, 12:11
    Nie tylko złoto, inwestycje w kruszce generalnie są stabilnym i opłacalnym w dłużej perspektywnie środkiem inwestycyjnym - sami sprawdźcie: http://www.mennicawroclawska.pl/pol_m_PLATYNA-PALLAD-216.html Monety, sztabki - forma w zależności od zasobności portfela inwestującego, a wystarczy tylko być cierpliwym i przyglądać się trendom na rynku...
    Cytuj
  • Aniela22 28 paź 2014, 18:27     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2014, 13:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Mozesz myślec o inwestowaniu w jakieś lokaty lub inne podobne podobne inwestycje. Chociaz ja na Twoim miejscu przed podjęciem ostatecznej decyzji, starałabym sie [url=http://www.tanie-konto.pl/]porównać[/url] ze sobą kilka ciekawych ofert i dopiero wtedy zdecydować sie na coś.
    Cytuj
  • 29 paź 2014, 13:22
    Najlepsza inwestycja - człowiek!
    Cytuj
  • Kozak102 9 lis 2014, 12:57
    Zakup nieruchomości to najlepsza inwestycja długoterminowa. Posiadanie nieruchomości pozwala też czerpać z niej stały dochód. Jest też doskonałą formą zabezpieczenia kapitału przed inflacją. Środki zainwestowane w mieszkania czy grunty powiększają swoją wartość szybciej niż ma to miejsce przy innych rodzajach inwestycji.
    Cytuj
  • majesty15 12 lis 2014, 19:26
    Bogaci inwrstują w nieruchomości, więc to chyba dobry pomysł.
    Cytuj
  • kieta 7 sty 2015, 12:59
    Możesz zainwestować w mieszkania pod wynajem albo spróbować sił na giełdzie. Pozostają Ci jeszcze [url=http://bestcapital.pl/obligacje-korporacyjne-czy-lokata]oprocentowania obligacji[/url] i lokaty. Ciężko coś doradzić, bo nie wiem w czym czujesz się dobrze i ile pieniędzy możesz w to włożyć.
    Cytuj