Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy warto wziąć auto w leasing?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wziąć auto w leasing?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5
  • paprotka_niekwiat 21 cze 2020, 23:01
    Polecam objerzeć filmy na yt - Expert w Bentleyu wielki uśmiech
    Odpowiedź udzieli się sama wielki uśmiech Ja już więcej leasingu nie wezmę. Dlaczego? Kupujesz nowy samochód, który jest drogi i często dlatego że możesz go właśnie kupić w "atrakcyjnym" finansowaniu nie inwestując własnej gotówki. Wydasz dużo na ubezpieczenie, które na dodatek nie jest na Ciebie i w przypadku szkody lub kradzieży nie wyjdziesz z tego korzystnie; masz ograniczone możliwości co do użytkowania pojazdu, jak choćby konieczność zgłaszania chęci wyjazdu autem za granicę; chęć wykonania reklamy firmy na aucie musisz zgłaszać firmie leasingowej - mogą się nawet nie zgodzić; jak z firmą coś pójdzie nie tak to czeka Cię natychmiastowa spłata leasingu żeby zakończyć umowę; jak się zecydujesz auto z leasingu wykupić i następnie sprzedać to dopiero okazuje się ile się na tym traci. Oczywiście jeśli są potrzebne koszty a samochód w firmie jest niezbędny to nie powiem - ma to sens. Ale warto dobrze przekalkulować. Ja mam jednoosobową dg, samochód potrzebny był do normalnego użytkowania na cele prywatne i firmowe ale jak się potem okazało, to zakup za gotówkę (ewentualnie środki wzięte z kredytu) byłby lepszą opcją bo samochód byłby środkiem trwałym w firmie i również generowałby koszty uśmiech Także kupując drugie auto zdecydowałam się na używane za gotówkę, które w razie potrzeby będę mogła sprzedać z dnia na dzień a i nie szkoda tak jak przy nowym.

    Cytuj
  • Luizka23 6 lip 2020, 6:09
    Jasne, że warto! To chyba najlepsza dostępna forma kredytowa. A dobry dealer samochodowy oraz bank kierowcy z którym warto wejść w porozumienie to Toyota Bank przymrużenie oka
    Cytuj
  • Terrek3 27 lip 2020, 16:45
    myślę, że leasing jest opłacalny
    Cytuj
  • Koscitrupek 1 lut 2021, 7:58
    Tak, leasing jest njlepszym wyborem. Prócz oczywiście leasingu dla firm jest także możliwosć wzięcia leasing konsumencki, jakbyś nie miał przedsiębiorstwa. Oczywiście nie jest to tak samo opłacalne ale wciąż warunki są podobne. A co do Toyota banku to się zgadzam, jest to dobry bank i stabilny przede wszytskim
    Cytuj
  • zylek 11 mar 2024, 13:59
    Namiary telefoniczne na sprawdzonego eksperta - 609545414
    Filip jest genialny. Załatwiał nam finansowanie przy naprawdę trudnych tematach i zawsze się dawało to załatwić. Nie było problemów. Nowa działalność? Mały wkład własny i mamy finansowanie.
    W dodatku - formalności całkowicie online. Tak więc wiele się da, ale trzeba mieć do tego odpowiedniego człowieka.
    I wtedy temat jest rozwiązany.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum