Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Księgowość w firmie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgowość w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • czarnaJagoda 21 cze 2016, 21:57
    W abonamencie mam: pełną obsługę firmy - rozliczenia faktur i w urzędach, podatki i rachunkowość, pełną odpowiedzialność - czyli ubezpieczenie od ewentualnych błędów, abonament prawny - doradztwo prawne w zakresie firmy, projektowanie i opiniowanie umów, projektowanie pism, także tych urzędowych i sądowych (obym nie musiała korzystać z ostatnich). Oprócz tego jeszcze jedną opcję reprezentację w ZUS-ie i skarbówce, faktycznie bardzo wygodne, bo wszelkie sprawy w tych dwóch miejscach załatwiane trwają masę czasu już nie wspominając o masie papierów.
    Cytuj
  • Ogryzka 26 cze 2016, 0:13     (ostatnio zmieniony przez autora 26 cze 2016, 0:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Chan napisał:Z tego co piszesz to zadowolona jesteś ze współpracy z nimi. Takie reprezentowanie w ZUS to wygodna sprawa. A w tym abonamencie, który płacisz - co tam jeszcze w nim masz?
    schindler2 napisał:Dołączam się do pytania. Liczę na odpowiedź.
    Na ich stronie jest link gdzie można samemu sprawdzić jaka będzie konkretna kwota abonamentu http://taxcare.pl/. W Tax Care zawsze macie dostęp do usług doświadczonej księgowej, kadrowej, radcy podatkowego i prawnika.


    AnkaW napisał:Ja bym jednak pokusiła się o współpracę z profesjonalnym księgowym, jak dobrze poszukasz to nie zapłacisz dużo a będziesz mieć pewność że jesteś prawidłowo rozliczony i nic ci nie umyka. W razie kontroli księgowy się tłumaczy a nie ty.
    Tu nie będzie problemu, ponieważ TaxCare ma ubezpieczenie od błędów i u nich także księgowy się tłumaczy, a nie Ty. Pracują u nich profesjonalni księgowi, więc po co przepłacać w biurach prywatnych.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 cze 2016, 22:10
    A jaki jest koszt? Bo w TaxCare wychodzi 150zł za 20 faktur przy jednoosobowej działalności gospodarczej. A Ty ile płacisz za jaką księgowość i ile faktur masz?
    Cytuj
  • jarzebina 1 lip 2016, 19:59
    Ejj, to tanio... ja nie mam więcej niż 20 faktur miesięcznie, a za biuro płacę 200. Oni mają tam normalny zakres usług, tzn. jak prywatne biura rachunkowe?
    Cytuj
  • Chan 7 lip 2016, 20:49
    CzarnaJagoda, dzięki za odpoweidź. Wychodzi na to, że w abonamencie masz w zasadzie to samo co robi księgowa, nawet więcej, a rozwiązanie dużo tańsze i wygodniejsze.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 10 lip 2016, 18:09
    Dokładnie tak Chan, a nie muszę spędzać masy czasu na bieganie z papierami w kółko. Wszystko mam na czas i jak do tej pory bezbłędnie poprowadzone przez księgową z Tax Care.
    Cytuj
  • trajeljo 2 lut 2017, 22:18
    No okej, ale można spokojnie to samemu ogarnąć. Wykupuje się simple.erp, masz tam e pity i generalnie wszystko co potrzebne i ogarniasz to sama. Szczególnei przydatne przy większych firmach.
    Cytuj
  • Panda11 6 lut 2017, 21:00
    Księgowość online jest ok przymrużenie oka
    Cytuj
  • Petrova 16 mar 2017, 13:42
    trajeljo napisał:No okej, ale można spokojnie to samemu ogarnąć. Wykupuje się simple.erp, masz tam e pity i generalnie wszystko co potrzebne i ogarniasz to sama. Szczególnei przydatne przy większych firmach.
    Nie zaryzykowałabym rozliczania firmy jakimś programem, nie mając wiedzy o aktualnych przepisach, ryczałtach, odliczeniach etc. i takiego typowo księgowego sprytu, by ułożyć to tak, żeby nie dopłacać. Nie zgodzę się też, że to dobre dla dużych firm, bo im większa firma tym więcej tych wszystkich zawiłości. Lubię spać spokojnie, więc wolę jak to Tax Care robi. Przynajmniej nie ma błędów.

    A przy okazji, korzystał ktoś z prawnego concierge może? Na jakiej to działa zasadzie?
    Cytuj
  • jarzebina 18 mar 2017, 19:13
    Ja wypowiedziałam umowę poprzedniej ksiegowej i przeszłam do tax care. Póki co jestem zadowolona, właściwie nie widzę róznicy poza tym, ze jest taniej. Z consierge korzystałam, bo chodzi Ci o ten czat prawny? Na bieżąco odpowiadają w godzinach pracy. Zadałam pytanie, po chwili dostałam odpowiedź i wszystko było jasne.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum