Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Księgowość w firmie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgowość w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • yettie 22 mar 2017, 17:19
    Panda11 napisał:Księgowość online jest ok przymrużenie oka
    Jesteś pewna? Moim zdaniem nie każda jest ok.
    Cytuj
  • jarzebina 28 mar 2017, 21:09
    No oczywiście, ze nie każda jest ok, ale ja z tax care jestem zadowolona i ich mogę polecić. Wygodnie załatwiam mailowo co się da, jak coś to mam telefon, a do tego nie przepłacam. Niczego więcej nie oczekuję.
    Cytuj
  • han26 2 wrz 2017, 16:41
    To najważniejsze.
    Cytuj
  • otojestkasia 8 wrz 2017, 21:57
    Oczywiście można księgowość ogarniać samemu, nie ma żadnego nakazu korzystania z usług biura rachunkowego, ale tak jest po prostu o wiele łatwiej i lepiej. To są fachowcy, którzy zajmują się tym zawodowo i dla nich to nie są trudne rzeczy. Ja sama się sobie dziwię, że tak późno zdecydowałam się na skorzystanie z usług biura rachunkowego Gama. Gdybym zrobiła to wcześniej, oszczędziłabym sobie mnóstwo nerwów i roboty.
    Cytuj
  • zataraa2 10 lis 2017, 9:11
    Czemu nie każda online jest ok? znacie jakąś fajną opcję online? Do prowadzenia księgowości niewielkiego stowarzyszenia.
    Cytuj
  • jarzebina 29 lis 2017, 15:04
    Na przykład tax care, pisałam wcześniej. Ja mam co prawdą jdg, ale myślę, że stowarzyszeniami się tez zajmują. Zerknij na ich stronie, albo zadzwoń do najbliższego oddziału.
    Cytuj
  • Dominika455 15 kwi 2019, 17:08     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2019, 17:08, w całości zmieniany 1 raz)
    A może warto pomyśleć również nad samodzielna księgowością? Nam w tym również bardzo pomaga program Invoice Digitizer, który jak najbardziej mogę polecić ze względu na wygodę wprowadzania faktur oraz rachunków do systemu księgowego. Co ogranicza ilość straconego czasu oraz powstających błędów których nie dało się uniknąć podczas wprowadzania ich ręcznie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja podpowiedź trochę Wam rozjaśni temat, bo automatyzacja w dzisiejszych czasach wielu procesach jest bardzo ważna uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 26 kwi 2019, 22:18
    Również zaufałam fachowcom z Tax Care, mam wszystko gotowe, wszystko online, zawsze mogę mieć pytania i rozwieją moje wątpliwości, nie chciałabym się bawić w to sama.
    Cytuj
  • Aleksander45 9 cze 2019, 23:00
    Ja uważam, że nie aż tak jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim może rzeczywiście zabierać sporo czasu, natomiast są już teraz rozwiązania które mogą znacząco to ułatwić jak m.in Invoice Digitizer, który pozwala na przerzucenie danych z faktur papierowych do systemu online z całkowitą dokładnością. Do tego przechowywane są w chmurze więc zawsze jest do nich dostęp i nie trzeba przewalać tony segregatorów.
    Cytuj
  • Galina 30 paź 2019, 20:33
    poszedłem ostatnio za trendem jakim jest korzystanie z usług firm, które oferują oprogramowanie pozwalające na robienie księgowości samemu i zajmowaniu się firmą na własną rękę, dlatego też korzystam z mojebiuro24, posiadają sprawne zarządzanie sprzedażą, fakturami i płacami. Bez tego systemu nic bym nie zrobiła.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum