Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Najlepsza forma reklamy..., strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza forma reklamy...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • VictoriaB 30 sty 2015, 23:04
    To zalezy od branży, w jakiej działasz - piekarnia może sobie pozwolic na marketing zapachowy, ale nie kazda firma moze pachnieć świezym pieczywem uśmiech. Dla takiich biznesów jak restauracja, czy hotel ciekawym rozwiązaniem jest google business view. To taka wirtualna wycieczka, ale opracowana w technologii street view. Zresztą lepiej zobaczyć niż o tym pisać, obejrzyjcie [url=http://bizzit.pl/restauracja-itineris-we-wroclawiu-w-google-street-view/]wirtualny spacer po restauracji[/url]. Taki spacer jest robiony przez fotografa, którego certyfikuje google. A jaki moze być z tego pozytek? Dodany witrualny spacer do wizytówki google ma wpływ na jej jakośc, co docenia google i wyślewitla ją w wynikach wyszukiwania.
    Cytuj
  • marek456f 31 sty 2015, 18:15
    Najlepiej zlecić to porządnej agencji. Samemu nie ma się co zabierać, ja tak zrobiłem i mam spokój. Jak ktoś chce, to na priv mogę podać namiary na dobrą agencję, która mi wszystko robiła.
    Cytuj
  • Berenika30 8 lut 2015, 17:51
    Ja zdecydowałam się na Katalog Artystyczny. Dodałam tam wizytówkę swojej firmy, ponieważ od lat działam w branży artystycznej i efekty są jak najbardziej zadowalające.
    Cytuj
  • basiaa_123 9 lut 2015, 13:02
    u mnie świetnie sprawdziły się ulotki. Kolportowała mi firma ulotex i efekty były super. Duzo osób mi przychodziło z ulotką z ręce. Miałam na nich promocję przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ildefons30 25 lut 2015, 22:20
    własna strona internetowa dobrze wypozycjonowana to klucz do sukcesu.
    Cytuj
  • miska_mis 26 lut 2015, 13:58
    Ja polecam trochę zapomnianą formę reklamy, a mianowicie reklamę radiową . Zleca się firmie nagranie tego co chcemy i puszcza w dowolnych rozgłośniach. To chyba jeden z tańszych nośników. Teraz wszyscy rzucają się na internet, bilbordy czy ulotki, a o poczciwym Radiu nike t nie pamięta przymrużenie oka
    Cytuj
  • harmidon 11 mar 2015, 1:20     (ostatnio zmieniony przez autora 20 mar 2015, 13:46, w całości zmieniany 1 raz)
    nie zapominajmy o starej dobrej reklamie jaką są billboardy wielki uśmiech zamiast marnować kasę na nie zawsze skuteczny marketing w internecie proponuje [url=http://www.drukarnia-banerow.pl/druk-billboardow-rozkladanych-przyklejanych,Bielsko_Biala,11,oferta,billboard.html]Billboardy Bielsko-Biała[/url]
    Cytuj
  • aserehe 11 mar 2015, 10:20
    Wirtualny spacer to super myśl, nie tylko dla restauracji, ale pomaga też w promocji miast, muzeów etc. przymrużenie oka Moim zdaniem jeśli mamy konkretny produkt to kluczowe jest jego opakowanie, na przykład chleb także może zostać owinięty w gustowny obrandowany woreczek, są już wyspecjalizowane firmy które tym się zajmują, dzięki temu klient dowie się skąd wziął się dany chleb, jaki jest jego sład i kto jest jego producentem uśmiech
    Cytuj
  • dagmara80 11 mar 2015, 10:39
    najlepszą formą reklamy są gadżety reklamowe które zawsze trafiają do ludzi, do klientów. Zamów sobie gadżety, takie jak długopisy, ołówki, notesy, pamięci przenośne.
    Cytuj
  • szarlottka 25 mar 2015, 7:09
    Wiesz.... zależy co chcesz reklamować. Gadżety nie wszędzie się sprawdzą. Ja skłaniam się ku reklamie w sieci, powinno się na nią kłaść największy nacisk bo właśnie w sieci skupia się najwięcej potencjalnych klientów. Wydaje mi się, że na chwilę obecną najlepsze jest pozycjonowanie i adwordsy z tym, że adwordsy pozwalają na dotarcie do konkretnej grupy odbiorców i to jest duży plus. Wzrasta szansa, że klient skorzysta z naszych usług po znalezieniu się na naszej stronie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum