Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Najlepsza forma reklamy..., strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza forma reklamy...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 10  
  • luk20 25 kwi 2013, 16:17
    Najlepiej jest zlecić kampanię reklamową komuś, kto się na tym zna. Bez sensu jest inwestować w ulotki, które i tak każdy wyrzuca do śmieci. Reklama w telewizji też swoje kosztuje, podobnie w prasie. Ja osobiście jestem zwolennikiem reklam internetowych, ponieważ nie są one drogie i przynoszą niezłe skutki.
    Cytuj
  • olanowik 6 maj 2013, 12:06
    najlepszą formą reklamy jest internet. Polecam [url=http://] banery reklamowe [/url] to wspaniała forma reklamy dla firmy - skutecznie przyciągną uwagę każdego klienta.
    Cytuj
  • aadamoss 31 maj 2013, 20:40
    Według mnie dobra formą reklamy są różne gadżety reklamowe, które daje się swoim obecnym i potencjalnym klientom na wszelkiej maści eventach czy targach. Mogą to być np. słodycze reklamowe czy upominki, np. odzież z nadrukiem firmowym, kubki czy długopisy.
    Cytuj
  • emgieer 30 lip 2013, 13:51     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 13:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Osobiście uważam, że reklama wizualna to dziś podstawa. Ludzie tak naprawdę podświadomie zapamiętują to, co gdzieś zobaczą. Dlatego warto zadbać o to, aby logo i kolorystyka firmy były zachowana wszędzie, gdzie to możliwe. A więc oferując swój produkt w sklepie, należy pamiętać, aby był on wyłożony w odpowiednim miejscu. Świetnie sprawdzają się tu stojaki reklamowe. Komunikują one to samo co produkt, przez co zapadają w pamięć klientom i przyciągają uwagę. Bardzo skuteczne rozwiązanie, aby w prosty sposób zwiększyć sprzedaż produktu i rozpoznawalność marki.
    Cytuj
  • majestic24 30 lip 2013, 16:20     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 16:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli posiadasz firmę której pracownicy np. dojeżdżają bezpośrednio do klientów (dajny na to to jakaś firma sprzątająca) można zlecić przygotowanie odzieży firmowej z twoim logo , danymi kontaktowymi itp.
    Cytuj
  • 8 wrz 2013, 22:53     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Outdoor to dobry pomysł, podobnie jak reklama w internecie, ale musi być on naprawdę pomysłowa, bo w przeciwnym wypadku raczej nie zostanie zauważona.
    Cytuj
  • linluta 9 wrz 2013, 12:23
    I przede wszystkim musi być na taką reklamę przeznaczona dosyć duża suma, żeby w ogóle myśleć o tym, żeby zaznajomić ludzi ze swoim biznesem.
    Cytuj
  • Kermix11 10 wrz 2013, 11:43
    Jest teraz bardzo dużo form reklama. Prężnie rozwija się reklama internetowa. Moja [url=http://]klinika stomatologiczna[/url] reklamowana była w Internecie, ale także w moim mieście. Można skorzystać z lokalnej firmy reklamowej ona może doradzić co będzie skuteczne na danym terenie.
    Cytuj
  • czwartkowa 12 wrz 2013, 11:23
    Ja myślę, że reklama outdoorowa to jedna z najtańszych form reklamy, na jakie mogą sobie pozwolić małe firmy. Sprawdza się szczególnie w przedsiębiorstwach lokalnych (usługowych). Trzeba ją oczywiście dostosować do specyfiki naszej firmy. W przypadku pizzeri najlepiej sprawdzą się ulotki, których raczej nie wyrzucimy, tylko będziemy trzymać w domu na wszelki wypadek. Inne firmy mogą przykładowo okleić swoje samochody, wywiesić banery, lub inne tego typu środki przekazu, na ulicach. Ze swojej strony mogę polecić banery reklamowe. Za 1m kwadratowy zapłaciłem 20 zł netto, co za 20 takich banerów wyniosło 400zł. Mało, a reklama okazała się skuteczna. Należy przy tym poświecić trochę czasu na projekt, żeby wyróżniał sie na tle innych i miał jasny przekaz.
    Cytuj
  • polskafolia 24 wrz 2013, 15:58
    Polecam nadruki na torbach foliowych.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum