Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Najlepsza forma reklamy..., strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza forma reklamy...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • kara_kan 25 wrz 2013, 10:13
    Na pewno strona internetowa. Profile na facebooku, twitter, nk? i innych (zależy też od branży) Potem marketing na forach, blogach. [url=http://]Analityka internetowa[/url] i pozycjonowanie też odgrywają ważną rolę.
    Cytuj
  • feed 1 paź 2013, 18:03
    Skuteczne są reklamy na forach, marketing szeptany ostatnio stał się popularny. Poza tym optymalizacja konwersji, AdWords-y i inne.

    Cytuj
  • 2 paź 2013, 20:36
    hmm po pierwsze kazda szanujaca sie firma musi miec strone www, jakas w miare nowoczesna. Dobrze, aby byla wypozycjonowana. Do tego trafna nazwa firmy, no i wydatki na reklame - zewnetrzna, albo w internecie - zalezy od profilu dzialalnosci danej firmy.
    Cytuj
  • Kajakarz 3 paź 2013, 9:20
    W zasadzie to o sposobach na reklamę można by spokojnie jakąs powieść napisaćuśmiech
    Tak czytajac wypowiedzi wyżej, to dochodzę do wniosku, że żeby istnieć firmowo czy w sieci czy w ogóle to trzeba być specem od marketinguuśmiech I kto wie, może tak faktycznie jest.

    Ja raczej powoli odkrywam ten świat, a jako właściciel małej firmy, który raczej stara sie wydatko minimalizować, to stawiam na najprosze rozwiązania: fanpage czesto aktualizowany, publikowanie artykułów z linkiem (np w stopce) w sieci czy pisanie mini poradnikó z dopiskiem w jakiej firmie o tym czy o tamtym można się dowiedziec więcej no i dopisałem się do wszystkich chyba możliwych baz firm, co zajęło mi ponad pół roku heheh.

    Ale kombinujęuśmiech
    Cytuj
  • plny 14 paź 2013, 22:24
    Nie trzeba być szpecem, ja np. korzystam z pomocy firmy [url=http://]Web Metrics[/url], która zajmuje się analityką internetową i konwersją danych.
    Cytuj
  • SzymonBiegaj 15 paź 2013, 9:35
    Najskuteczniejsza formy reklamy w sieci to reklama w wyszukiwarkach, czyli pozycjonowanie i linki płatne. Zaraz za nimi jest e-mail marketing.

    Jeśli chodzi o reklamę w wyszukiwarkach to wiadomo najpopularniejszy jest Google. Warto zlecić pozycjonowanie i kupić płatne linki w programie AdWords.

    Natomiast jeśli chodzi o e-mail marketing to najbardziej popularny i chyba najlepszy jest autoresponder. Zbieranie adresów emailowych jest bezpłatne i warto to robić od samego początku prowadzenia firmy.
    Cytuj
  • Marianna11 15 paź 2013, 12:30
    Teraz istotne będzie postawienie na firmę w sieci. Czyli stworzenie dobrej strony internetowej oraz jej pozycjonowanie. Ważny będzie wygląda strony firmy, ale można to pozostawić np. grafikowi. Ważne by strona była czytelna i przejrzysta. Strona będzie istnieć w wyszukiwarkach.
    Cytuj
  • zott 17 paź 2013, 9:31
    Strona internetowa jest ważna dla firmy, ale równie ważne jest budowanie pozytywnego wizerunku.
    Cytuj
  • 18 paź 2013, 9:43
    Zdecydowanie najlepszą formą jest strona internetowa.
    Cytuj
  • honek 18 paź 2013, 19:30
    Większość tutaj pisze o reklamie internetowej jako najważniejszej. Nie zgodzę się z tym, bo dużo zależy też od tego w jakiej branży siedzisz. Nie każdy trafi do klientów stroną internetową czy facebookiem. Mam biuro rachunkowe i po co mi strona i profil? Wolałam postawić na reklamę w gazecie lokalnej, na długopisach, ulotkach i [url=http://]kalendarzach[/url]. U mnie to przyniosło pozytywny skutek i myślę, że samą stroną internetową bym tego nie osiągnęła.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum