Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Organizacja biura, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Organizacja biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • olka83 13 sie 2014, 20:54     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2014, 13:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja w mojej
    Cytuj
  • kasiuniaa 8 kwi 2015, 11:29
    A orientujecie się może jaki sprzęt jest najlepszy do biura?nie wiem czy takie [url=http:///]kopiarki poleasingowe[/url] faktycznie są tańszą opcją?
    Cytuj
  • betina22 13 kwi 2015, 9:53
    Do organizacji biura mogę polecić program http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace bardzo prosty w obsłudze a bardzo pomocny. Zawiera najpotrzebniejsze funkcje i współpracuje z płatnikiem.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 12 lis 2015, 7:31
    A zatrudniacie kogoś do sprzątania? nie wiem czy opłaca się zamawiać takie usługi? to faktycznie taka wygoda?
    Cytuj
  • Grotomika 27 maj 2019, 10:49
    musels napisał:Najlepiej wziąć jakiegoś projektanta wnętrz, który zrobi to za Ciebie i nie dość, że funkcjonalnie to jeszcze pięknie urządzi Ci biuro uśmiech
    Warto też popytać pracowników, oni chyba najlepiej wiedzą co i jak powinno być w biurze przymrużenie oka Chyba, ze to całkiem nowa firma przymrużenie oka
    Tak czy inaczej polecam meble pod wymiar z Icon-concept - fajne realizacje, zrobią co tylko sobie wymyślisz uśmiech
    Cytuj
  • zzzdzisiiu 10 cze 2019, 13:32
    Dla mnie organizacja biura to jeden z najważniejszych tematów w aspekcie prowadzenia własnej firmy. Tak naprawdę bez dobrej organizacji we własnym biurze nie ma co liczyć na to, że praca będzie na wysokich obrotach
    Cytuj
  • Galina 28 paź 2019, 16:05
    w każdym biurze trzeba przemyśleć fakt rozliczeń. Jeśli nie znacie się na kadrach czy płacach, albo na rozliczeniach zusowskich to polecam mojebiuro24, często właśnie takie narzędzia pozwalają na trzymanie danych i dokumentów w chmurze czyli Ty jako właściciel firmy masz do nich całodobowy dostęp.
    Cytuj
  • zylek 24 mar 2023, 7:19
    Berberis działa znakomicie, robi różnicę, jeśli macie odpowiednie funkcje, dopasujecie to, to będzie dobrze.
    Krok po kroku dojdziecie do realizacji celów. Moje doświadczenia są proste i uważam to za dobry kierunek.
    Cytuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:09
    W biurze przyda się zasilacz awaryjny UPS by zabezpieczyc sprzet. Polecam markę Armac
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Wirtualny spacer