Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Profesjonalne porady prawne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Profesjonalne porady prawne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • sylwia4012 26 sty 2014, 21:00     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lut 2014, 12:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Tak jak moi przedmówcy, uważam że pomoc przez portale nie zawsze zdaje egzamin, szczególnie jeśli chodzi o zawiłe sprawy. Czasem konieczny jest po prostu dobry [url=http://]adwokat[/url].
    Cytuj
  • delrey 30 sty 2014, 14:39
    W pełni się z tobą zgadzam. Kiedyś próbowałam tego typu porad i nie zdały egzaminu. Potrzebna była profesjonalna kancelaria adwokacka. Zielona Góra ma świetnych prawników jak się później okazało, bo znalazłam znakomitą kancelarię, która do tej pory zajmuję się obsługą prawną mojej działalności gospodarczej.
    Cytuj
  • plny 21 lut 2014, 19:59
    Ja mogę polecić adw. Marek Bednarczyk, który specjalizuje się w prawie spadkowym i majątkowym. Jeśli będziecie potrzebowali porady, to jest on naprawdę profesjonalny i oferuje wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.
    Cytuj
  • blue-green 26 lut 2014, 19:09     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lut 2014, 9:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Również sądzę , że porady prawne przez internet nie zawsze są wystarczające. Są sprawy skomplikowane, gdzie obecność adwokata jest konieczna. Sprawy związane z podziałem majątku również te skomplikowane skutecznie rozwiąże adwokat Przemysław Sokołowski.
    Cytuj
  • AmyWeb 28 mar 2014, 11:31
    Jeżeli prowadzimy dużą firmę to lepiej nawiązać stałą współpracę z kancelarią prawną - daje nam to gwarancję, że w razie pojawienia się nagłych komplikacji prawnych od razu znajdziemy pomoc. [url=http://]Obsługa prawna dla firm[/url] oferowana przez wybraną przez nas kancelarię powinna być profesjonalna i zawsze dostępna w razie potrzeby.
    Cytuj
  • pani_woda 31 mar 2014, 13:27
    w sumie e-porady to też jest jakieś rozwiązanie, ale według mnie niektóre sprawy wymagają spotkania, ja jak mam problem to kontaktuje się z panią Książek w sprawach spadkowych i rodzinnych wg mnie jest najlepsza, no i cenowo całkiem dobrze wypada
    Cytuj
  • Filipek11 22 kwi 2014, 13:14
    Poszukaj Doradcy chyba najlepsi jakich znam i jest w miarę tanio. Przede wszystkim nie robią Ci problemów jak potrzebujesz jakiejś pojedynczej opinii albo porady, a różnią się tym od stacjonarnych, ze porada kosztuje 50zł więc dużo nie ryzykujeszuśmiech
    Zazwyczaj na drugi dzień jest już odpowiedź.
    Cytuj
  • AstaLawista 25 kwi 2014, 19:29
    Ale tacy Doradcy na tego typu stronie są reklamowani i pozytywnie oceniani. I tak naprawdę nie wybiera się tego dobrego tylko tego, który więcej zapłaci za pozytywne opinie język a jak już wcześniej wspominałam, to pan Wawrzyniec Chróścielewski jest świetnym specjalistą z prawa karnego, prawa pracy oraz z prawa odszkodowań.
    Cytuj
  • mallutka 4 sie 2014, 22:35     (ostatnio zmieniony przez autora 10 sie 2014, 23:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Pewnie zależy wszystko od tego, kto tych porad udziela. Jeżeli wiesz, że współpracujesz z dobrą, dużą kancelarią, taką jak np. [url=http://e-koksztys.pl]Koksztys[/url] to dlaczego nie? Taka pomoc na pewno będzie odbywać się szybciej i wygodniej, jest też tańsza. Ale jeżeli chcesz się opierać tylko i wyłącznie na poradach znalezionych na różnego typu portalach prawniczych, których nie wiadomo, kto udziela, to już może być gorzej...
    Cytuj
  • Reaktia 10 wrz 2014, 13:39
    Dobrze jest móc skorzystać z pomocy prawnika i mogąc się z nim spotkać i wysyłając mu np. maila z problemem. My oferujemy tego typu usługi, dzięki którym, wykupując pakiet, przedsiębiorca ma określoną liczbę godzin prawnika do wykorzystania. Sam decyduje, ile godzin potrzebuje i na co chce je wykorzystać. Oczywiście może spotkać się z 1 z naszych prawników, ale równie dobrze swój problem może rozwiązać przez telefon albo e-mail. Takie rozwiązanie jest bardzo skuteczne!
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum