Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Profesjonalne porady prawne, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Profesjonalne porady prawne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • nowicjusz22 3 lut 2016, 0:10     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2016, 22:44, w całości zmieniany 2 razy)
    Hej. A gdzie czerpać porady prawne na tematy związane z zamówieniami udzielanymi w częściach? Czy znacie coś podobnego do tego https://www.portalzp.pl/porady/kategorie/zamowienia-udzielane-w-czesciach-21649/ ?
    Cytuj
  • mikola 28 mar 2018, 23:17
    Szukam skutecznego adwokata z Krakowa, sprawa spadkowa dość skomplikowana.
    Cytuj
  • kierowca78 29 mar 2018, 12:07
    mikola napisał:Szukam skutecznego adwokata z Krakowa, sprawa spadkowa dość skomplikowana.
    Ja wybierałem adwokata sugerując się rekomendacjami znajomych, to najlepsza opcja, przynajmniej wiesz, jak wygląda mniej więcej współpraca z danym adwokatem i czy angażuje się w sprawę.
    Cytuj
  • adela42 29 mar 2018, 22:58
    Kancelaria mec Michała Słomki oferuje profesjonalną pomoc prawną, warto sobie go sprawdzić. Może pomóc w zakresie prawa spadkwego, rozwodu, sprawy karnych, jest skuteczny, angażuje się w sprawę, potrafi doradzić. Znajdziecie go na ul. Szafera 9, tam prowadzi kancelarię. Ja byłam zadowolona z jego usług, sprawa wygrana.
    Cytuj
  • jarzebina 16 lip 2019, 22:55
    Ja mam profesjonalne usługi prawne w abonamencie z biura rachunkowego. Wykupiłam sobie taki pakiet w tax care i bardzo tanio mi to wychodzi w porównaniu do podobnych uslug "ma mieście"
    Cytuj
  • Lilka32 27 lip 2019, 22:18     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lip 2019, 22:20, w całości zmieniany 1 raz)
    A korzystasz tylko z porad prawnych? Bo słyszałam, że mają tez pakiety medyczne w dobrych cenach.
    Cytuj
  • brokka 27 lut 2021, 15:44
    Gdyby ktoś szukał dobrego prawnika w Łodzi zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Adwokacką Marcina Olężałaka. Zajmuje się prawem rodzinnym i opiekuńczym, cywilnym, karnym, spadkowym itd.. Polecam godnie reprezentował nas przed Śądem i udało się wygrac trudną sprawę spadkową
    Cytuj
  • KopaczJusta 26 mar 2021, 16:51
    Kancelaria Fenix z Pięknej w Warszawie działa całkiem skutecznie. Specjalizują się w sprawach finansowych, wiecie kredyt we CHF (właśnie u nich prowadzimy naszą sprawę), upadłości, odszkodowania itd. Mają też biura na pewno w Łodzi i Białymstoku. Choć jeszcze jedna miejscowość chodzi mi po głowie ale nie jestem pewna. Najlepiej do nich zadzwonić i się dowiedzieć. Najważniejsze, że każda z kancelarii koncentruje się na jakimś kawałku prawa i pod tym kątem musimy wybierać dla siebie odpowiednią.
    Cytuj
  • Garcia 25 kwi 2021, 19:37
    Jeśli w kwestii prawa spadkowego polecić moge z czystym sumieniem panią Adwokat Agnieszkę Cisowską Chruścicką, ma Kancelarię we Wrocławiu na ul Jagniątkowskiej.
    Cytuj
  • zott 9 maj 2021, 13:22
    Jeśli chodzi o pomoc w sprawie kredytu we frankach to moja znajoma uzyskała bardzo dużą pomoc w kancelarii Lexito uśmiech Spotkała się tam z wieloma kompetentnymi osobami i otrzymała fachową pomoc.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum