Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Promocja firmy w internecie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Promocja firmy w internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • melex 15 cze 2011, 11:51
    Hej, mam stronkę swojej firmy, ale zauważyłem ostatnio że w sumie jest mało skuteczna, nie za dużo ludzi wchodzi. Pytanie do Was jest następujące, jak dobrze wypromować swoją działalność w internecie?
    Cytuj
  • maxi34 28 cze 2011, 15:53     (ostatnio zmieniony przez autora 28 cze 2011, 15:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Na google'ach poszukaj temat na temat pozycjonowania strony, poza tym dobrze zajrzeć tu: www.l To swoisty portal dla firm, tworzenia sieci kontaktów biznesowych, oceniania firm itd. itp. Sądze ze potencjał w tym serwisie jest wielki. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • NGGroups 30 cze 2011, 6:37     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2011, 6:42, w całości zmieniany 5 razy)
    Super darmowa promocja.
    Przyszłość Twojej firmy zależy od mądrych decyzji. Jedną z nich możesz podjąć już dziś. Dlatego dodaj firmę teraz do programu partnerskiego NG Groups Network na abc medycyny www.sites.google.com/site/abcmedycyny/ . Niewiarygodna oferta marketingu online. Większość ofert za darmo. Reklama online, rejestracja w wielomilionowych wyszukiwarkach. Dla partnerów obeconość na pierwszych stronach wyszukiwarek. Darmowy serwis informacyjny - kredyty, konta, inwestycje, bonusy na platformie handlowej, darmowe platnosci online i wiele innych.
    Cytuj
  • serakiz 7 wrz 2011, 14:37
    melex napisał:Hej, mam stronkę swojej firmy, ale zauważyłem ostatnio że w sumie jest mało skuteczna, nie za dużo ludzi wchodzi. Pytanie do Was jest następujące, jak dobrze wypromować swoją działalność w internecie?
    A myślałeś o założeniu profili na portalach społecznościowych i np. robienia konkursów w celu zdobycia fanów? uśmiech
    Cytuj
  • Fin 26 wrz 2011, 13:08
    Spróbuj podłączyć ofęrtę do zakupów lub usług grupowych.
    Cytuj
  • wojtex 3 paź 2011, 14:32
    Nie w każdej branży da radę. nie ma co pchać się na siłę tam. Tak samo jak z fejsem. Każdy tam chce być a nie każdemu to pomaga. Tu jest fajny filmik tych którzy próbowali. Plusy i minusy jak na dłoni uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 26 lut 2012, 21:02
    Internet to niesamowita siła i potencjał. Nie ma cię w necie znaczy nie istniejesz, Moim zdaniem jeśli się chce zaistnieć w sieci warto połączyć różne kanały. wiecie pozycjonowanie, działalność na serwisach społecznościowych. I dobrze jest znać firmy pełne energicznych ludzi, jak AdvancedArt, która zajmuje się każdą z tych form działalności. A poza tym z tego, co jest mi wiadome, na początek, jak się nie ma zbyt dużego budżetu to promocja w Intrenecie jest w miarę tania.
    Cytuj
  • zylek 23 sie 2012, 13:18
    Jak dla mnie pierwszy krok to porządna strona internetowa. W tym temacie polecam kontakt z nimi. Naszą stronę doprowadzili do normalnego wyglądu, a sam kompletnie nie chciałem się zgodzić na zmiany. Na szczęście wspólnik mnie przekonał. Generalnie teraz na klientów nie narzekamy, pomimo tego, że mamy przecież do czynienia z kryzysowym okresem.
    Cytuj
  • Energia30 28 sie 2012, 15:05
    Witam serdecznie,
    Jeśli chciałbyś mieć większy ruch na swojej stronie, czyli aby więcej osób ją odwiedzało, warto zainwestować w pozycjonowanie. Sama miałam podobny problem ze swoim sklepem internetowym i skutecznie pomogła mi jedna agencja reklamowa wrocław. Pozycjonowanie szybko przyniosło pozytywne rezultaty i zacznie więcej osób ją teraz odwiedza, a co za tym idzie robi zakupy w moim sklepie. To świetny sposób na reklamę.

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • Mac40 17 wrz 2012, 15:16
    Ja również polecam zainwestowanie w dobrą stronę internetową i zamieszczanie banerów na innych portalach, świetną sprawą są też portale społecznościowe, ale trzeba mieć na nie dobry pomysł, no i moim zdaniem warto tez pomyśleć o działaniach tradycyjnych i lokalnych, np jeśli w twoim mieście są uczelnie wyższe, najlepiej ścisłe, pomyśl o zostawieniu na nich swoich ulotek i plakatów. Polecam Ci również stronę mają tam bardzo ciekawe i czasem inspirujące produkty i oferty, sam dzięki tej stronie rozreklamowałem moją lokalną działalność i teraz mam więcej klientów uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum