Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Promocja firmy w internecie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Promocja firmy w internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • erykit 19 wrz 2012, 11:11
    Skuteczna w pozycjonowaniu stron w internecie jest agencja interaktywna [url=http://] Apogeum[/url] z Gdańska. Są kreatywni w zdobywaniu ruchu na stronę, a płatność następuje po osiągnięciu zamierzonych celów. przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 25 wrz 2012, 13:15
    Tak jak już wspominałem dla nas wszystkie pracy wykonuje agencja Łodzi, tj. oni Przede wszystkim dzięki temu oszczędziliśmy czas, bo efekty ich pracy nadeszły naprawdę bardzo szybko. Od 1 października dodajemy do pozycjonowania 5 kolejnych fraz i czekamy na efekty. Wszystkie zamówione dotychczas, naprawdę pozwoliły nam na zdobywanie klientów. Liczymy na to, że dalej będzie podobnie.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2013, 10:08
    Jak masz sklep internetowy, to warto trafić w jakąś uczciwą porównywarkę cen. Taką, gdzie nie masz sztucznego nabijania popularności.
    Cytuj
  • Rafaljos 23 cze 2013, 12:01
    Na wstępie proponuje dodać stronkę do katalogu firmuśmiech NP:

    Dodaj wizytówkę, zdjęcia, link do swojej strony... Jak zostanie zakceptowana to dodaj produkty do wizytówkiuśmiech Zrobisz to za darmo.

    Potem dodaj parę linków na forach do twojej strony.
    Cytuj
  • emgielka 24 cze 2013, 11:29
    Najlepszą promocją firmy w internecie jest reklama. Polecam Agencję Sirco Media. Może zdecydujesz się na jakiś wariant
    Cytuj
  • emgieer 17 lip 2013, 11:45
    Ja polecam wykorzystać portal społecznościowy wykorzystujący ideę crowdsourcingu . Bardzo fajna stronka, gdzie użytkownicy angażują się w działanie firmy i dzielą się swoimi pomysłami na temat jej rozwoju. Daje również możliwość ogłaszania różnego rodzaju konkursów związanych z firmą, przez co bardzo skutecznie buduje relację oraz rozpowszechnia firmę. Otwartość na ludzi to tak naprawdę podstawa skutecznej promocji.
    Cytuj
  • Pupapunku 18 lip 2013, 9:32
    Ciekawy film, sama c zęsto zastanawiałam się jak to jest z tymi grouponami. Sama skorzystałam kilka razy i przyznaje ze nie czuje się korzystnie w roli "łowcy okazji". Fryzjer którego odwiedziłam otwarcie mowił, że nie opłaca im się to totalnie. Bo reklama z tego niewielka, a kobitki urobione "za darmo" po łokcie. Większość z tych portali bierze 50%, łatwo sobie policzyc ile idzie do przedsiębiorcy, to zabawa dobra dla rozkręcających się firm. Melex nie podałeś, w jakiej branży działasz, a wszystko zaleźy od tego. Na obecną chwilę mogę doradzić jedynie rejestracje w katalogach firm, na LOKALNYCH portalach.

    Cytuj
  • ewa1974ll 25 lip 2013, 13:27
    Jeśli będziesz juz mial strone internetową pomyśl o programie partnerskim . Jeśli chcesz otrzymać prowizję w wysokości 20% wartości brutto od danej sprzedaży wystarczy polecić na swojej stronie produkt firmy.
    Cytuj
  • Fisher 26 lip 2013, 9:26
    Ja proponuję marketing szeptany. Pochodź po forach, poopowiadaj o swojej działalności. A jeśli nie masz czasu, to zleć jakiejś firmie wypozycjonowanie swojej strony. Trochę to droga zabawa, ale przynosi efekty. język No i sprzedaż idzie w górę zazwyczaj
    Cytuj
  • Borsuk7000 12 sie 2013, 10:21
    Proponuję skorzystać z agencji reklamowej, najlepiej takiej, która ma duże doświadczenie na rynku, bogate portfolio, oraz prowadzi kampanie reklamowe w internecie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum