Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Skuteczna reklama, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczna reklama

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Glinka 7 wrz 2014, 21:11
    Jaki budżet trzeba przygotować na kampanię 3D na mieście? Albo chociaż zwyczajną wystawową reklamę?
    Proszę o jakieś konkretne liczby - o ile macie takie dane. Forma mnie interesuje - chodzi i promocję dużego sklepu w galerii handlowej.
    Cytuj
  • zylek 8 wrz 2014, 14:56
    To zależy od wielu kwestii - rodzaju działalności, skali biznesu i skali kampanii. Jeśli to będzie zwyczajna reklama wystawiennicza dla sklepu to koszty nie będą wysokie. Ale kiedy chodzi o poważną kampanię na skalę miasta czy miast, to wtedy będą to spore sumy. Najlepiej zadaj bezpośrednio pytanie do 3Dprint. Powinni mieć jakieś konkretne dane, liczy i pokazać jakie były wyniki różnych akcji.
    Cytuj
  • Reaktia 10 wrz 2014, 13:03
    Nie da się odpowiedzieć na pytanie o skuteczną reklamę 1 uniwersalnym zdaniem. Po prostu złoty środek nie istnieje (na stronie www Reaktii znajduje się wpis o tym, jak budować skuteczną strategię marketingową - polecam). Możliwości jest mnóstwo, zarówno z zakresu marketingu internetowego, jak i tradycyjnego. Najważniejszym jest, żebyśmy skupili się na celu - czy dzięki reklamie chcemy zwiększyć sprzedaż, stworzyć obraz marki/produktu, zainteresować nowym produktem. Bardzo ważne jest również określenie budżetu i dokonanie szacunkowych obliczeń, jakie profity powinien on nam przynieść. Jeśli poszukujesz skutecznej reklamy, zapraszam do kontaktu, przygotujemy plan działań.
    Cytuj
  • bastian80 13 paź 2014, 13:02
    Glinka napisał:Jaki budżet trzeba przygotować na kampanię 3D na mieście? Albo chociaż zwyczajną wystawową reklamę?
    Proszę o jakieś konkretne liczby - o ile macie takie dane. Forma mnie interesuje - chodzi i promocję dużego sklepu w galerii handlowej.
    a czy to centrum handlowe prowadzi tzw. sms marketing? jesli tak to może powiadomić swoich klientów smsem o otwarciu nowego sklepu. koszty są niskie (nawet 3 grosze za sms), a w tym przypadku smsy dotarłyby do konkretnej bazy odbiorców, czyli klientów tego właśnie centrum a nie do losowo wybranych ludzi.
    Cytuj
  • minius 21 paź 2014, 21:41     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lis 2014, 18:00, w całości zmieniany 2 razy)
    Według mnie każda forma reklamy jest skuteczna i warto w każdą z nich inwestować. Ja postawiłem na pozycjonowanie i mailing. Ostatnio zastanawiam się na performance marketingiem z http://www.netsales.pl/ bo słyszałem, że firma jest bardzo konkretna i można jej zaufać. Poza tym bannery reklamowe na blogach i fb znanych w sieci osób mają bardzo duże znaczenie dla firm takich jak moja.
    Cytuj
  • zylek 22 paź 2014, 16:09
    Budżet na reklamę 3d nie musi być wysoki. To tak na prawdę kwestia tego gdzie będą umieszczone reklamy. Reklama wystawiennicza to kwestia pokrycia kosztu skorzystania z wystawy. Najlepiej pytać bezpośrednio przez 3dprint.com.pl to w ten sposób podadzą ci konkretne i aktualne dane na ten temat.
    Cytuj
  • sokol 23 paź 2014, 11:42
    W internecie dobrym sposobem na reklamowanie firmy jest blog lub fanpage. Tu umieszczamy artykuły z naszej branży. Możemy prezentować naszą wiedzę i doradzać klientom. Pokazujemy, że jesteśmy fachowcami w naszej dziedzinie, co zbliża nas do klienta i buduje zaufanie.
    Cytuj
  • Madzia117 9 lis 2014, 14:45
    Mój sklep właśnie poszukuję odpowiedniego bannera odpowiedniego dla klienta. Nie wiem czy ma to być reklama podświetlana czy zwykły standardowy polski szyld . Zastanawiałam się ad tą pierwszą opcją. Szukałam w internecie odpowiedniego producenta ale jestem bardzo nieufna w tych sprawach. Natrafiłam tutaj [url=http://]Link[/url] . czy możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat ? Może już korzystaliście ?


    Pozdrawiam Madzia uśmiech
    Cytuj
  • tanio_co 17 lis 2014, 14:05
    Nigdy nie jest tak, że jakaś forma reklamy jest jedyna i niezastąpiona - każdy musi w nią zainwestować/mieć, żeby istnieć. Każdy produkt i branża rządzą się swoimi prawami. Dla jednych lepiej sprawdzą się plakaty i ulotki - reklama outdorowa, dla innych baner w internecie lub mailing z kuponami rabatowymi. Nasi klienci prowadzą działalność online - trudno, żebyśmy im proponowali drukowanie adresu na ulotce, skoro lepsze rezultaty daje klikany link, miejsce w newsletterze czy prezentacja oferty np. w formie [url=http://]okazji[/url] czy tekstu na blog.

    Zanim rzucimy się na drukarnie, wykupimy bilboard lub zagonimy grafika do tworzenia sliderów - pomyślmy przez chwilę, co będzie najlepsze dla nas.
    Cytuj
  • dooo 18 lis 2014, 6:29
    Moi zdaniem każda forma reklamy jest skuteczna. Ja najbardziej cenię sobie pozycjonowanie i marketing mobilny. Kiedyś sceptycznie podchodziłam do sms-ów reklamowych a teraz uważam, że to naprawdę świetny sposób by dotrzeć do potencjalnych klientów.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum