Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Skuteczna reklama, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczna reklama

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • martinus22 7 sty 2015, 21:35
    Ile trzeba zainwestować w pozycjonowanie? Więcej niż 1000 miesięcznie?
    Cytuj
  • michalspoko 13 sty 2015, 11:51
    z doswiadczenia wiem, ze nawet więcej wychodzi za tego typu usługi. wiecej na priv.
    Cytuj
  • charlotte1991 17 sty 2015, 21:09
    Pozycjonowanie jest dość drogie ale myślę, że warto w nie zainwestować. Jak już się na nie zdecydujesz to radzę Ci zapoznać się z Google Analytics dzięki temu będziesz mógł sprawdzić jakie efekty przynosi pozycjonowanie i jakie działania podjąć w przyszłości. Jeśli nie masz zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie to radzę ci zapoznać się z tym artykułem https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/46/google-analytics-dla-poczatkujacych W prosty sposób jest wyjaśnione na czym polega Google analytics i jak się z nim obchodzićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • DominikJJJ 26 sty 2015, 0:55
    Jeśli twoi klienci są młodsi niż emeryci, czyli mają poniżej 65 lat to zdecydowanie polecam internet. Blog firmowy itd. Natomiast można też promować się np. w gazetach pisząc artykuł i na końcu dając telefon do firmy.

    Jest mnóstwo metod. Warto działać i online i offline wielki uśmiech przebiegły
    Cytuj
  • zylek 28 sty 2015, 16:13
    Jeśli chodzi o konkretne formy reklamowe to poczytajcie o reklamie w 3d, bo w zasadzie to właśnie ten typ reklamy ma aktualnie największe powodzenie. Jeśli wejdziecie w byle jaką formę, to nie spodziewajcie się cudów - kolejna reklama statyczna nie znajdzie jakoś cudownie zainteresowania.
    Cytuj
  • szafranka 2 lut 2015, 10:31
    Zależy komu się to zleca, ale z tego co wiem to 1000 zł miesięcznie to lekka przesada za pozycjonowanie.
    Ja korzystam z oferty [url=http:///]IBE.pl - Warszawa[/url].
    Warto sprawdzić ich ofertę i poprosić o wycenę.
    Możecie być mile zaskoczeni :-)
    Cytuj
  • pikpikkk 2 lut 2015, 23:20
    szafranka napisał:Zależy komu się to zleca, ale z tego co wiem to 1000 zł miesięcznie to lekka przesada za pozycjonowanie.
    Ja korzystam z oferty [url=http:///]IBE.pl - Warszawa[/url].
    Warto sprawdzić ich ofertę i poprosić o wycenę.
    Możecie być mile zaskoczeni :-)
    Przesada?! To ile Ty płacisz i za co?
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 11:33
    1000 zł to normalna stawka.
    Cytuj
  • dagmara80 11 mar 2015, 11:16
    skuteczna reklama to taka która trafia do jak największej grupy osób. Wg mnie od zawsze szybka i rozpoznawalna była reklama na gadżetach, artykułach reklamowych. Ludzie lubią dostawać gadżety, reklamowe prezenty takie jak długopisy, notesy, kalendarze, koszulki, torebki z nadrukiem.
    Cytuj
  • Nataleczka1987 6 lip 2022, 14:43
    Pozycjonowanie jest spoko opcją przymrużenie oka
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum