Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Skuteczna reklama, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczna reklama

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • wiki878 19 lis 2014, 15:23
    Ja ostatnio dowiedziałam się, że jest coś takiego jak marketing zapachowy i zastanawiam się nad wypróbowaniem go w mojej firmie. Korzystam praktycznie z każdej dostępnej formy reklamy ale nigdy nie pomyślałam o tym by przyciągnąć ludzi za pomocą zapachu. Co sądzicie o tej formie reklamy? Stosujecie ją u siebie?
    Cytuj
  • robersmiglo 19 lis 2014, 19:38
    NO reklama jest podstawą działania firmy. Tak naprawde bez reklamy nie uda nam się osiągnąc i pozyskać klientów. Reklama musi być ciekawa. Ja zastanawiam się nad [url=http://]wydruk 3d[/url] mojego loga firmy, które umieściłbym w ciekawy sposób na ulicach miasta. WIadomo jest to kosztowne, aczkolwiek bardzo atrakcyjne dla oczu, co by mogło przyciągnąć klientów
    Cytuj
  • martinus22 22 lis 2014, 16:34
    Na pewno musisz zainwestować w ulotki, billboardy, trochę promocji w internecie. Ile możesz wydać?
    Cytuj
  • 25 lis 2014, 11:35
    Ja myślę, że teraz warto przerzucić się na reklamę w internecie, ponieważ ta reklama tradycyjna przestaje już działać.
    Cytuj
  • charlotte1991 25 lis 2014, 19:37     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2014, 19:44, w całości zmieniany 1 raz)
    A o sądzicie o pozycjonowaniu? Wydaje mi się, że na chwilę jest to najlepsza forma reklamy w internecie. ja zastanawiam się nad pozycjonowaniem mojego e-sklepu bo ostatnio mam bardzo mało klientów. Znalazłam firmę, której chciałabym to zlecić nie wiem tylko czy oprócz pozycjonowanie zainwestować w jeszcze jakaś reklamę czy nie.
    Cytuj
  • Berenika30 28 lis 2014, 11:15
    A może jakieś banery, plakaty, coś w tym rodzaju? Ja takie robiłam w firmie Loko! i fajnie wyszły, a do tego niedrogo. Warto sprawdzić.
    Cytuj
  • majesty15 16 gru 2014, 13:52     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2014, 13:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Możesz sobie przygotować jakieś okazjonalne gadżety. Np. zaraz mamy nowy rok i wiele osób będzie szukać nowych kalendarzy. Na stronie pixbook.pl masz generator gdoie możesz je sobie przygotować samemu.
    Cytuj
  • Madzia117 16 gru 2014, 18:20
    Słuchajcie ! Znalazłam coś świetnego ! Tutaj http://www.opadruk.pl/index.php?id=plakaty znalazłam stronkę gdzie wydrukowałam sobie plakaty które idealnie nagarneły mi mase klientów uśmiech! Szczerze wam polecam jeżeli chcecie zarobićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 17 gru 2014, 11:50     (ostatnio zmieniony przez autora 22 gru 2014, 11:45, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeżeli chodzi o reklamę, trzeba być przede wszystkim na bieżąco z najnowszymi tendencjami i śledzić, w jaki sposób możemy rozpromować się w sieci. Dość nową, ale i bardzo interesującą możliwość dają nam dziś [url=http://bizzit.pl/zdjecia-firmowe-google-street-view/]zdjęcia google[/url], dzięki którym każdy użytkownik popularnych map będzie w stanie wirtualnie odwiedzić siedzibę naszej firmy. Myślę, że to świetna forma reklamy na miarę XXI wieku.
    Cytuj
  • szafranka 29 gru 2014, 17:38
    Być na bieżąco- to przede wszystkim dobra reklama w sieci i pozycjonowanie stronki, tak aby znalazła się na wysokiej pozycji w google.
    Wiadomo, że nie na wszystkim musimy się znać, a na rynku jest wiele firm oferujących usługi SEO, itp.
    I nie ma firm, które by z ich usług nie korzystały!
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum