Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak sprawuje się mobilny net z Play?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sprawuje się mobilny net z Play?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 z 4  
  • ElectronicsSX 25 sie 2011, 12:56
    Teraz jest taki zestaw startowy do mobilnego netu od Play za 129 zł.
    Słyszałem różne opinie o jakości połączenia w tej sieci, raz pozytywne raz nie.
    Wiadomo dopiero się budują, ale czy warto kupować zestaw bo cena całkiem atrakcyjna.
    Cytuj
  • 6CiS 25 sie 2011, 16:16
    W dużych miastach dobrze sobie radzą, gorzej poza miastem.
    No 129 zł to jest interesujące, tylko co w tej cenie się mieści, bo raczej nie modem.
    Cytuj
  • PlugandPlay 25 sie 2011, 18:31
    To jakaś promocja i zestawy za 129 zł są limitowane. Pewnie się szybko rozejdą, bo w tej cenie jest modem. Sprawdzałem. Dają jakiś modem huawei który podobno działa bez problemu pod windows 7 64 bit. Z tymi 64 bit systemami to jest kłopot. Wiele modemów ich nie obsługuje.
    Cytuj
  • Path_Finder 25 sie 2011, 21:36
    A taki cyfrowy Polsat też ma mobilny net, ale nie na kartę tylko na abonament. Szkoda, bo budują siec LTE gdzie ma być mega prędkość, ale na abonament to ja dziękuję. Jeszcze mi policzą jakieś dodatkowe koszty za transfer i wyjdźie drożej niż wartość kompa.
    Cytuj
  • CrossFire 25 sie 2011, 22:24
    Ostatnio Play obniżył ceny netu i za 1 grosz mamy 300 kb transferu. W Orange jest tylko 100 kb za 1gr.
    Play niestety nie ma jeszcze siły przebicia i konkurencja nie idzie w ślady tej sieci - mocno trzymają ceny na wysokim pułapie.
    Cytuj
  • ROB77 25 sie 2011, 23:06
    za 129 zł brutto mamy modem i zestaw startowy 1 GB za 19 zł, który trzeba wykorzystać w ciągu 14 dni od aktywacji.
    Potem mamy 3 miesiące na doładowanie konta inaczej karta Sim zostanie zablokowana i trzeba kupić nowy zestaw startowy.
    Co do jakości połączeń Play ciągle ma braki, ale to efekt młodego biznesu.
    Cytuj
  • ElectronicsSX 26 sie 2011, 6:00
    Pytam się o Play choć nie jestem do nich przekonany, ale 129 zł za net i to z modemem jak czytam robi wrażenie. Orange ma jakieś modemy ale po 500 zł! To zupełny odlot. Ja nie potrzebuję wypasionego modemu tylko netu awaryjnego.
    Cytuj
  • Soocer 26 sie 2011, 8:40
    Z tego co wiem to za 499 zł można też nabyć modem i 31 GB transferu ważnego przez 1 rok.
    Taki mobilny internet jest dobry tylko do sprawdzania poczty i ewentualnie przeglądania stron informacyjnych. Najlepiej zablokować wyświetlanie reklam, wtedy dłużej nacieszymy się netem.
    Do pracy to zupełnie jest nieprzydatne, chyba że firma płaci za takie gadżety.
    Cytuj
  • 6CiS 26 sie 2011, 11:56
    a więc jednak z modem, bo ja myślałem, że to zestaw startowy z większym transferem.
    Do tych chińskich modemów nie mam zaufania, bo to jest typowy wytwór chińskiej myśli technicznej, a nie coś zleconego przez inną firmę.
    Cytuj
  • Celeronek64 26 sie 2011, 12:18
    A to ma sterowniki czy należy szukać we własnym zakresie. Może z innej bajki, ale szukałem sterów do kamerki creative i nie mogę znaleźć. Kamerka dobra, mało używa ale kompletnie nieprzydatna bez sterów.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum