Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak sprawuje się mobilny net z Play?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sprawuje się mobilny net z Play?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElectronicsSX 27 sie 2011, 17:47
    Byłem ciekawy oferty Play ale o takim kiwaniu bym nie przypuszczał.
    Sam modem bez blokady kosztuje ok 130 zł więc Play nie robi jakiejś łaski.
    Ale takie kantowanie, no pięknie.
    Cytuj
  • Fin 26 wrz 2011, 13:48
    Weź na okres próbny i zobaczysz jak działa w rejonie twojego zamieszkania.
    Cytuj
  • calvaro25 5 lut 2012, 20:24     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2012, 16:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Tanie stawki za połączenia i SMS-y oraz rozmowy w sieci za 0 zł. Teraz to możliwe, wystarczy wejść na link html: Play najlepsze oferty za 1zł podać tylko aktualny numer telefonu i po sprawie. Sami skontaktują się z Tobą i dostaniesz najlepsze i najbardziej odpowiadające Tobie warunki. Takie oto szczęście spotkało mnie ostatnio, że tylko żyć nie umierać !

    Cytuj
  • 23 kwi 2012, 11:50
    Ja miałem net z play - i w Łodzi nawet nieźle chodził, ale zdarzały się gorsze dni... Między innymi dlatego zrezygnowałem z tej technologii (internet radiowy). Z perspektywy czasu wiem, że nie ma jak stałe łącze - jest bardziej niezawodne... pozdr.
    Cytuj
  • Bostwana 15 kwi 2013, 14:54
    W sumie teraz rządzi LTE. Czytałam test LTE z Cyfrowego Polsatu i muszę przyznać, że wygląda to całkiem nieźle. Być może kiedyś się skuszę.
    Cytuj
  • Klatka 16 kwi 2013, 8:30
    Niestety, ale Internet mobilny ma to do siebie, że ma ograniczenie przepustowości. To w sumie największy minus, ale jeśli zależy nam do dostępnie do łącza w każdy miejscu to raczej polecam.
    Cytuj
  • Brooks 19 kwi 2013, 16:41
    Niestety w wielu miejscach wciąż nie ma zasięgu, ale jak już zasięg jest to działa bardzo przyzwoicie. Zależy, gdzie chcesz go używać...
    Cytuj
  • Brooks 19 kwi 2013, 16:41
    Niestety w wielu miejscach wciąż nie ma zasięgu, ale jak już zasięg jest to działa bardzo przyzwoicie. Zależy, gdzie chcesz go używać...
    Cytuj
  • SemiEmi 8 sty 2020, 6:12     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2020, 6:12, w całości zmieniany 2 razy)
    Play LTE działa w dużych miastach jedynie, ale jak jestem w dziurze zabitej dechami to też pooglądasz YT tylko nie licz na LTE język Ale to w całej polsce tak.
    Ja korzystałam z Huawei mate 20 w miejscowości tzw. Grąbczyn koło Szczecinka. Wygooglaj sobie, chyba nie ma większej dziury
    Cytuj
  • Majcho30 3 lut 2020, 11:31
    Internetu z Play absolutnie nie polecam.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum