Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór nowego telefonu (smartfon), strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór nowego telefonu (smartfon)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lotny 4 lis 2015, 12:13
    Julczita napisał:Ja bym się poważnie zastanowiła nad Soniakiem z serii Z. To na prawdę świetne telefony.
    też mam Sony z serii Z, a dokładniej Z2. kupiłem własnie mega tanio także warto tam się rozglądnąć za smartphonem
    Cytuj
  • Koscitrupek 4 gru 2016, 17:57
    Ja tam twierdze że Iphone wcale nie są warte swojej ceny. Można o wiele lepsze pod względem parametrów sprzęty kupić nawet 3 x taniej. Poza tym większość aplikacji na iOS jest płatna, co zupelnie odstrasza w erze darmowych aplikacji. Mam telefon samsung galaxy a5 na abonamencie w playu i niezwykle cieszę się, że mam dostęp do wielu damrowych apek na google play ;3
    Cytuj
  • szczepan2a 28 gru 2016, 19:34
    Może jakiś Samsung? uśmiech
    Cytuj
  • Rober68 19 sty 2017, 21:45
    Super to wszystko się prezentuje uśmiech Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę uśmiech
    Cytuj
  • Frodo1988 31 sty 2017, 11:13
    Jak dla mnie to najlepsze są Samsungi.
    Cytuj
  • lewandowy7 10 mar 2017, 15:49
    Moim zdaniem iPhone uśmiech
    Cytuj
  • korecki4 15 mar 2017, 3:32
    ja polecam Samsunga galaxy note 4 . Troszkę duży ale na mój gust bardzo wytrzymały
    Cytuj
  • Klaudynaa 26 kwi 2017, 18:39
    ja miałam Samsunga galaxy note 3płacz i mi po dwóch latach się zepsuł spadł tak niefortunnie ze już się nie włączyłpłacz
    Cytuj
  • 13 cze 2017, 20:56
    polecam huaweii ascend g620s - dobry aparat i płynność systemu
    Cytuj
  • mika765 24 lis 2017, 14:40
    Moim zdaniem Samsungi są bardzo dobrymi telefonami i mogą spokojnie konkurować z Iphon'ami, z którymi wygrywają z całą pewnością pod względem ceny. Ja za swojego samsunga kupiłam w bardzo dobrej cenie i to w dodatku na raty w sklepie internetowym Mobalu i szczerze mówiąc nie zamieniłabym go na żaden inny telefon uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Neo 24 Polecam