Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór nowego telefonu (smartfon), strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór nowego telefonu (smartfon)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TamarkaP 22 lut 2018, 12:15     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lut 2018, 17:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Mój brat kupił ostatnio jakiś bardzo drogi telefon ... z pozoru niby dobry . Po pewnym czasie okazało się ,ze się zaczął psuć . Zeby nie było marka telefonu bardzo szeroko reklamowana wszem i wobec. Teraz żałuje bo dał za ten telefon jakies 1500 zł . Ja za swojego maxcoma ms 553 lte dałam dokładnie 649 zł .ma aparat 13 mpx , android 7.0 . I to jeszcze nie płaciłam jakoś za przesyłke , bo normalnie trzeba coś tam płacic.Ale ... każdy wybiera to co mu odpowiada przymrużenie oka
    Cytuj
  • JolaCek 5 mar 2018, 21:41
    Ja się jaram teraz samsungiem galaxy s9 który jest już w przedsprzedaży w Polsce. Jets teraz oferta w Play na ten telefon i zastanawiam się bardzo mocno nad podpisaniem umowy przed końcem ostatniej dla tego gadżetu ^^
    Cytuj
  • Agness5 17 maj 2018, 13:07
    a co uważacie na temat xperii XZ2 ?Może ktoś użytkuje ten model?
    Cytuj
  • Marek79O 23 kwi 2019, 12:41
    Na chwilę obecną to osobiście mogę polecić telefony Xiaomi, jak wszyscy wiemy są one lepsze od samsungów, LG czy też Iphonów przymrużenie oka
    Cytuj
  • Luizka23 7 cze 2019, 8:19
    Mam huawei y6 (2018) i jestem zadowolona z niego. Nie zacina, jest głośny i szybki. Miałem kilka już telefonów w tym Samsung HTC Nokia LG i jakoś jestem z niego zadowolony, a zmieniałem co 2 lata przy nowym abonamencie w play. Huawei to dobra marka
    Cytuj
  • SemiEmi 6 sie 2019, 8:16
    Huawei p30 to jeden z najciekawszych telefonów jaki możesz dostać w Polsce. Dzięki Play za oferowanie tego modelu w swojej ofercie abonamenckiej! P30 to przede wszytskim niesamowity aparat fotograficzny, który bije wszytskie inne marki na łopaki. A do tego swietna jakość dźwięku, przejrzysty ekran z głęboką barwą koloru i niesamowity performance uśmiech
    Cytuj
  • Zanita 18 sie 2019, 19:11
    Orientujecie się, czy są dostępne jeszcze na rynku telefony, które jednocześnie będą działały na systemie androida i miały klasyczną klawiaturę? Poszukuję swojego telefonowego ideału przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 30 sie 2019, 22:19
    BlackBerry może? Słyszałam, ze są na rynku i cieszą całkiem dobra opinią.
    Cytuj
  • truska 12 paź 2019, 19:16
    jarzebina napisał:BlackBerry może? Słyszałam, ze są na rynku i cieszą całkiem dobra opinią.
    Blackberry mają bardzo dobre telefony,w firmie mamy kilka key2, fajnie się ich używa i też nie muszę się martwić ze jakieś poufne informacje wyciekną,bo w telefonie jest dużo dadatkowych zabezpieczyn
    Cytuj
  • Majcho30 3 lut 2020, 11:41
    Ja się w tym roku mocno zastanawiam nad Xiaomi. Myślę nad takim modelem: https://www.ceneo.pl/82589806. Co sądzicie? Może macie takowy. wielki uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Neo 24 Polecam