Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co ubrać na obronę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co ubrać na obronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 16 kwi 2011, 9:42
    Jak ubierzesz żakiet to zakryjesz to co w tej sukience najładniejsze, a ona jest bardzo elegancka i nie ma potrzeby żeby coś na nią zakładać. W ogóle świetna jest! Do tego gładkie buty i będzie malinauśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 16 kwi 2011, 10:45
    Faktycznie bardzo ładne mają sukienki w tym sklepie. Chociaż niektóre trochę przekombinowane jak na mój gustprzymrużenie oka ale ja i tak bym nie zamówiła kiecki przez inetrnet, bez mierzenia nie ma mowy! Może jak ktos ma idealną sylwetke to da radę...
    Cytuj
  • zosiasamosia 16 kwi 2011, 11:17
    Oni współpracuja ze sklepem z Poznania, jest adres na stronie. Jak ktoś ma blisko to można się wybraćprzymrużenie oka A ja nie mam na pewno idealnej figury, ale taki fason chyba będzie mi pasował. Jakby co to odeślę, ale mam nadzieje, ze będzieok, bo się straszne napaliłam na tą sukieneczkę...
    Cytuj
  • WitoldEs 16 kwi 2011, 14:34
    Proponuję skupic sie na obronie pracy, a nie na ciuchachuśmiech To nie wesele, załóż cokolwiek, najważniejsze co powiesz, a nie jak będziesz wygladać.
    Cytuj
  • Stinaa 16 kwi 2011, 17:58
    Eee tam. Wiadomo przecież, że najważniejsza jest wiedza, ale to nie znaczy, że wyglad sie nie liczy. Pierwsze wrażenie to podstawa sukcesuprzymrużenie oka Nie dość, że rzutuje na ocenę, to zdającemu ładny wygląd też dodaje pewności siebie i jest trochę łatwiejuśmiech
    Ja na obronę miałam błękitną, koszulowa bluzkę, granatowe spodnie w kant i granatową kamiselkę. Do tego szpilki. Czułam się w tym świetnie i bardzo mi to pomogłouśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 16 kwi 2011, 19:43
    No wiadomo, wiedza to podstawa, ale nie zaszkodzi też dobrze wyglądaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 16 kwi 2011, 22:53
    A propos czarno-białego stroju, to wcale nie musi byc nudny taki zestaw. Wystarczy go urozamicić kolorowymi dodatkami, np czerwone buty i torebka, niebieska albo różowa apaszka itp. Ja mam w swojej szafie białe bluzki i czarne spodnie i spódnicę, to jest uniwersalny zestaw, do którego tak wiele rzeczy pasuje, że nigdy sie nie nudzi.
    Cytuj
  • 8I5I 17 kwi 2011, 0:48
    O tu się akurat zgadzam. Co by nie mówić, takie zestawienie zawsze wygląda świeżo i elegancko, to jest klasyka i każda kobieta powinna mieć taki strój, bo on się sprawdza na różne okazje, nie tylko oficjalne.
    Cytuj
  • zosiasamosia 17 kwi 2011, 7:34
    Mam do was jeszcze jedno pytanie... bo mam takie buty na obcasie, w granatowym kolorze, który by świetnie do tej sukienki pasował. Tylko te buty mają malutkie wycięcie na czubku palców, nie bardzo odsłonięte, ale jednak. Mysilicie, że moge je ubrać?
    Cytuj
  • caipirinha 17 kwi 2011, 8:38
    Z odkrytymi palcami raczej nie za bardzo wypada... tak uważam.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum