Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co ubrać na obronę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co ubrać na obronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Eli2010 17 kwi 2011, 12:16
    Niby powinny byc zakryte, ale jak to takie malutkie wycięcie to może nikt nie zauważyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zosiasamosia 17 kwi 2011, 15:27
    No te buty wyglądaja mnij więcej tak:
    Tylko granatowe.
    Cytuj
  • Eli2010 17 kwi 2011, 19:17
    Spokojnie możesz je ubrać. Nikt nie będzie na to aż takiej uwagi zwracał.
    Cytuj
  • Lilijka 17 kwi 2011, 21:58
    Śliczna ta sukienka. A co do stroju na egzamin najlepiej ubrać się tak żeby czuć sie swobodnie i pewnie. Ja nie zapomnę jak kiedyś na rozmowę kwalifikacyjną (też rodzaj egazminuuśmiech ) założyłam nowo kupioną sukienkę, niestety okazała się troszke ciasna w biuście i przez cały czas myślałam o tym jak oddychać, żeby nie trzasnęła! Bo była z delikatnego materiału. Masakra. cała się spociłam z tego stresu.
    Cytuj
  • Aquarella 21 kwi 2011, 13:36
    Lilijka ma rację - najlepiej założyć coś, co nie będzie dodatkowym źródłem stresu. Ja na swojej obronie miałam po prostu białą bluzkę koszulową i czarne spodnie. Polecam eleganckie koszule damskie w jednolitym kolorze, a do tego spódnicę lub spodnie.
    Cytuj
  • Petinka 28 wrz 2011, 12:11
    [url=http://www.megapedia.pl/jak-sie-ubierac.html]Jak się ubierać[/url]? Przede wszystkim gustownie i elegancko, krój i kolory zależą od figury uśmiech
    Cytuj
  • 5 mar 2012, 6:51     (ostatnio zmieniony przez autora 5 mar 2012, 6:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Uważam, że na obronę należy ubrać się klasycznie na biało i czarno. Białe bluzki damskie są teraz naprawdę eleganckie i można dopasować je zarówno do czarnych spodni jak i spódniczki. Do tego eleganckie buty.
    Cytuj
  • hekate 6 mar 2012, 12:10
    Na takie okazje jednak lepiej ubrać się bardziej elegancko. Taki garnitur jest moim zdaniem świetnym wyborem. Na pewno będziesz prezentowała się profesjonalnie i pewnie.
    Cytuj
  • 22 mar 2012, 16:14
    proponuje klasykę: spódnica, fajna koszula i jakaś marynarka damska plus buty na obcasie. Elegancko i z klasą. Sukienki koktajlowe i wieczorowe na pewno odpadają.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:23
    galowo! uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum