Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy warto wynając organizatora wesel?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wynając organizatora wesel?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Piekarzowa 15 lut 2011, 12:02
    Moja koleżanka też wynajęła taką firmę do organizacji swojego ślubu i wesela. Moge powiedzieć ze strony gościa, że efekty były wspaniałe. Świetny zespół, piękna zastawa i dekoracje, jedzenie przepyszne i obsługa rewelacyjna. Pani młoda mówiła, że bez takiej pomocy nie zdążyliby wszystkiego zorganizować (oboje też pracują do późna). Ale to podobno nie jest tak, że się płaci i przychodzi na gotowe. Ludzie z tej firmy nekali ją setkami telefonów, musiala sama wybierać z nadsyłanych propozycji i odpowiadać na mnóstwo pytańuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 15 lut 2011, 14:34
    Ja też się zastanawiam nad skorzystaniem z usług takich wedding planerów. Słyszałam, że koszty wbrew pozorom nie są aż tak duże i nie są to usługi tylko dla bogaczy. Też jestem ciekawa opiniiuśmiech W sumie to na polskim rynku już od ładnych paru lat dzialają na naszym rynku, więc jakieś doświadczenie mająuśmiech Może znacie jakąś sprawdzoną firmę?
    Cytuj
  • Ronjaa 15 lut 2011, 16:34
    Takie firmy mają różne pakiety, cena ich usług to kwestia bardzo indywidualna. Można znaleźć ofertę dla siebieuśmiech
    Cytuj
  • Vesna 15 lut 2011, 19:03
    Witajcie, ja również gorąco polecam usługi agencji ślubnych. Sama powierzyłam takiej firmie organizację swojego wesela i uwierzcie mi warto. Przede wszystkim byłam odciążona psychicznie, bo gdybym miała sama wszystkiego dopilnować umierałabym ze strachu, że o czymś ważnym zapomnę. Koszty nie były aż tak wielkie (to zależy od kwoty jaką chcemy przeznaczyć na wesele) i usługi na naprawdę wysokim poziomie! Okazuje się, że w wielu kwestiach związanych z weselem pomoc kogoś, kto ma w tej kwestii doświadczenie jest nieocenionauśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 15 lut 2011, 19:41
    No właśnie, ja jak większość ludzi nie organizowałam przed swoim żadnego weselaprzymrużenie oka Wiem, że takie sprawy jak wybór jedzenia, tortu, kwiatów, zaproszeń będą dla mnie sporym kłopotem i nie chcę niczego zapomnieć...
    Cytuj
  • Lilijka 15 lut 2011, 20:46
    Moje wesele jeszcze przede mną, ale moja siostra i szwagier korzystali z takiej agencji i byłam pod dużym wrażeniem jak oni działają. Ja na pewno też skorzystam. Niestety raczej nie z tej samej firmy, bo nie działają w moim mieście. Co jest świetne w tego typu firmach to to, że oni oferują takie spotkania z różnymi fachowcami, np z fotografem, stylistką, instruktorem tańca. Można sie dużo dowiedzieć i to bardzo ułatwia rozeznanie i późniejsze decyzje.
    Cytuj
  • Ronjaa 15 lut 2011, 21:55
    My bylismy nawet na takich dwudniowych warsztatach, z noclegiem i impreząuśmiech Zaczęło sie od tego jak zrobić kosztorys wesela co też nam sporo ułatwiłouśmiech
    Cytuj
  • panchita 16 lut 2011, 0:49
    Ja na pewno skorzystam z takiej firmy! O ile wreszcie doczekam się oświadczyn ze strony mego wybrankaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • niusiek71 21 lut 2011, 8:30
    A ja myślę że to zalezy od prywatnych mozliwości i tego jakie chcemy to wesele zrobić. Im więcej osób zapraszamy tym więcej problemów i rzeczy do ogranięcia. Trzeba się zastanowić na czym nam zalezy i jak do sprawy podejść. do małego wesela taka osoba nie będzie potrzebna, a do dużego i wsytawnego jak znalazł uśmiech
    Cytuj
  • evKa 21 lut 2011, 10:32
    Oczywiście że warto kiedy para młodych jest zapracowana. Domy ślubne mają już wszystko obcykane. Tylko trzeba na nich naciskać aby nie przeholowali z ceną.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum