Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy warto wynając organizatora wesel?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wynając organizatora wesel?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mrnobody656 24 lut 2011, 14:31
    Moja znajoma jest organizatorem wesel i z tego co wiem, to nadal mało wdzięczne zajęcie w Polsce. Trudno jest powierzyć najważniejszy (przynajmniej dla kobiety) dzień w życiu obcej osobie. Osobiście jednak, skorzystałabym z tego typu usług. Takie osoby mają szerokie grono kontaktów i są w stanie za lepszą cenę wygenerować lepsze warunki jeśli chodzi o wystrój lokalu itp.
    Cytuj
  • MartaMichal 6 cze 2011, 13:24
    Witam, myślę, że warto najpiew udać się do miejsca w którym ma odbyć się wesele, albo poszukać paru miejsc i je sprawdzić. Często jest tak, że na miejscu jest osoba która zajmuje się całą organizacją bez dodatkowych kosztów-co jest dużym atutem. My mieliśmy wesele w w Zakopanem. Organizacja super pod każdym względem, wedding planner na miejscu i wszystko dopięte na ostatni guzik!!!
    Cytuj
  • Kajakarz 3 paź 2013, 11:41
    Sprawdzanie różnych miejsc to przy organizacji wesel podstawauśmiech
    Moja znajoma tak sobie kiedyś zorganizowała jedzenie na wesele, że gdyby nie ten [url=http://]catering w mieście Rzeszów[/url] to by goście głodni siedzieli, bo ekipa weselna totalnie nawaliła... ogólnie lipa straszna, tak że moim zdanem 5 x sprawdzajcie opinie o firmach i salach zanim zarezerwujecie, a i tak pozostawcie sobie jakis odwód - choćby catering..
    Cytuj
  • jorxa 10 paź 2013, 10:06
    Zdecydowanie nie. Dlaczego ? To proste. Może i będziemy tracić mnóstwo czasu na zorganizowanie wesela, będziemy się tylko denerwować, ale satysfakcji z tego, że wesele było świetne nikt nie odbierze uśmiech
    Cytuj
  • martynia 9 lis 2013, 13:29     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 16:59, w całości zmieniany 1 raz)
    co napiszecie i tak admin zmienia
    Cytuj
  • artur_matejak 17 gru 2013, 10:31     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2013, 10:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Wg mnie teraz wynajmowanie kogoś od organizacji wesel staje się modne i w sumie wygodne. Jedyne co przy tym się traci to pieniądze... Ale za to ma się więcej czasu na to, aby w spokoju i bez stresu czekać na zbliżającą się uroczystość. Moja siostra sama sobie organizowała wesele przy pomocy oczywiście rodziny (mamy, kuzynek, ciotek itp.) Jednakże przed weselem była zmęczona, niewyspana i w ogóle jakoś schudła. Myślę, że jak ma się możliwość i warunki do tego aby skorzystać z organizatora wesel, to należy z tego skorzystać
    Cytuj
  • 18 gru 2013, 12:11
    A wie ktoś może ile wynajęcie takiej osoby kosztuje?
    Cytuj
  • Kwiat_Kalafioru 11 mar 2014, 23:15
    Ceny są różnorodne. Zależą od tego, czy wedding planner dopiero wchodzi na rynek, czy już się dobrze rozkręcił. Wchodzący na rynek będzie tańszy, ale jest mniejsze prawdopodobieństwo, że wynegocjuje lepsze warunki dla młodej pary. Natomiast firma będąca na rynku już od kilku lat jest moim zdaniem gwarancją poziomu świadczonych usług.
    Przy okazji, czy ktoś mógłby mi polecić porządny [url=http://www.birrria.pl/]catering w Rybniku [/url]?
    Cytuj
  • 19 mar 2014, 15:53
    Jeśli się ma pieniądze to czemu nie. Przynajmniej będziemy mieli pewność, że wszystko będzie dograne i nic nieoczekiwanego się nie zdarzy.

    Jednak ja preferuje tradycyjne organizowanie wesela uśmiech
    Cytuj
  • Nunczakee 24 mar 2014, 10:26     (ostatnio zmieniony przez autora 28 mar 2014, 11:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli mamy nadmiar kasy to i owszem, w przypadku wesela na kilkadziesiąt osób to śmieszne się wydaje zatrudnianie takiej osoby


    [url=http://www.jakikredyt24.pl/]jakikredyt24.pl[/url]
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum