Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy warto wynając organizatora wesel?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wynając organizatora wesel?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jik7008 27 mar 2014, 14:54
    jak chce ktoś robić ogromniastą uroczystość to proszę bardzo.. tylko trzeba liczyć się niestety ze sporymi kosztami takiego przedsięwzięcia
    Cytuj
  • martinus22 27 kwi 2014, 14:04
    Pamiętaj, że to impreza którą ma się raz w życiu, więc warto zadbać o każdy szczegół. Odpowiednia obsługa, [url=http://]dj na wesele[/url] wszystko ma wpływ na to jak będzie wyglądać ta najważniejsza noc w życiu.
    Cytuj
  • sloneczko9 20 paź 2014, 13:11
    Jeśli organizujecie niewielkie wesele to nie wiem czy warto...
    Szczególnie, że samemu da się wszystko ogarnąć. Sama ostatnio organizowałam wesele swojej córce i poradziłyśmy sobie . Bardzo ważny jeśli nie najważniejszy jest wybór odpowiedniej sali.
    Córka organizowała swoje wesele w hotelu Queen Boutique w Krakowie.
    Sam hotel zapewnia bardzo dobry standard, wygodne noclegi.
    Poniżej zdjęcie sali - robiła wrażenie.
    Jedzenie palce lizać ( wszyscy goście chwalili).
    Cytuj
  • lemon74 21 paź 2014, 10:02
    Jeśli nie mamy weny, ani odrobiny kreatywności i za dużo pieniędzy to proszę bardzo uśmiech
    Cytuj
  • Trellson 6 lis 2014, 11:03
    Jeżeli masz środki na takie przedsięwzięcie to warto. Ja akurat miałem fotografa oraz muzyka w rodzinie, mając pomoc w rodzinie lub u znajomych można samemu zorganizować wesele. Jeżeli chodzi o katering to wynająłem firmę. wielki uśmiech
    Cytuj
  • lolo12 18 lis 2014, 13:35
    Jesli widziałeś wczesniej w akcji danego organizatora i rzeczywiście mu to sżło to dlaczego nie?
    Cytuj
  • VikiCenter 10 gru 2014, 21:47
    organizowałam wiele imprez, głównie w pracy, gdzie byłam kadrową i zajmowałam sie organizowaniem imprez integracyjnych dla pracowników, ALE
    dopiero ,gdy przygotowałam na poważnie ,dobrze zrealizowane 40ste urodziny mojego męża przy pomocy dobrego kucharza, na super sali i przy pomocy Dj'a z Wodzirejem, którzy poprowadzili mi imprezkę z konkursami pełnymi śmiechu włącznie ,to stwierdziłam, że naprawdę warto poświęcić kilka złotówek więcej ,by zajął się tym ktoś kto się na tym zna.
    Pozdrawiam. wielki uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 24 gru 2014, 12:42
    Szczerze mówiąc wolę wszystkim zająć się sama. Najważniejsze, żeby była fajna sala, jedzenie, dobry dj i odpowiedni fotograf. uśmiech Ale tego chyba już znaleźliśmy. uśmiech




    Cytuj
  • Aniela22 16 sty 2015, 14:55     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2015, 15:49, w całości zmieniany 1 raz)
    To chyba zbędny wydatek, przecież wiele rzeczy można zorganizowac na własną ręke. Znalezienie sali czy cateringu nie jest chyba zbyt dużym problemem. Jak chcesz to mnie się niedawno udało trafić na ofertę takiego cateringu http://www.catering.mazurkas.pl/impreza-okolicznosciowa-wesele.html, czytałam że mają bardzo dobre jedzenie. I wazne jest to że mają doswiaczenie w takich imprezach.
    Cytuj
  • tiramisu7 21 sty 2015, 19:59
    Moim zdaniem warto, dużo problemów wtedy znika przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum