Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak pić zeby się nie upić

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pić zeby się nie upić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Manolito 18 mar 2011, 22:17
    Znacie jakieś sposoby żeby wyjść w miarę trzeźwo z mocno zakrapianej imprezy? Chodzi mi o to żeby się nie upić. Mam słaba głowę, a raczej nie da rady się wymigać od picia. Nie tym razem. A muszę trzymać tzw fasonprzymrużenie oka Poradźcie coś...
    Cytuj
  • grubystach 19 mar 2011, 1:15
    Zjeść coś tłustego przed piciem. I generalnie zakęszać.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 19 mar 2011, 1:44
    Słyszałam, że jak się przed popijawą wypije oleju to o wiele trudniej sie upićuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 19 mar 2011, 7:20
    Ja wiem co na pewno sprawia, że alkohol szybciej scina z nóg. Po pierwsze picie na pusty żołądek, po drugie jak jest gorąco, jak się w trakcie pali papierosy. Przynajmniej wiadomo czego unikaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • D3niCle0 19 mar 2011, 10:40
    Najlepiej nie pićuśmiech
    Cytuj
  • grubystach 19 mar 2011, 11:56
    D3niCle0 napisał:Najlepiej nie pićuśmiech
    No ale autor pisał przecież, że niepicie odpada tym razem. A co to za okazja jeśli wolno spytać?uśmiech
    Cytuj
  • Manolito 19 mar 2011, 15:55
    No dokładnie, zwykle staram się odmawiać, ale tym razem nie dam rady, bo to moje własne wesele będzie.
    Cytuj
  • grubystach 19 mar 2011, 16:45
    U, chłopie. Lepiej potrenuj, bo ciężkie zadanie przed tobąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Xanadu70 19 mar 2011, 17:28
    Z tego co się orientuję to sa takie tabletki, które się łyka przed imprezą żeby zminimalizować skutki picia alkoholu. Nie wiem dokładnie jak sie nazywają, ale pytaj w aptekach, na pewno Ci powiedzą. Gratulacje i powodzeniauśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 19 mar 2011, 18:29
    Ale te tabletki to są chyba bardziej na kaca, w sensie żeby nie mieć dzień później... Pewnie też się mogą przydać, ale raczej ni spowalniają czasu w jakim się człowiek może wstawićprzymrużenie oka Na pewno pomogą tłuste potrawy, jakie sie zwykle serwuje na weselach, typu rosół albo jakieś mięsko... i te wszystkie dania na ciepło. Na ogół są właśnie po to żeby trzymać na nogach towarzystwoprzymrużenie oka No i polecam dużo tańczyćuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Ślub w plenerze