Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak pić zeby się nie upić, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pić zeby się nie upić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Domatorres 19 mar 2011, 22:30
    Nie mieszać różnych rodzajów alkoholu i między kolejkami jeśćuśmiech Na własnym weselu to fakt głupio odmawiać, ciężka sprawa. Ja to dobrze rozumiem, bo sam nie jestem wielkim amatorem alkoholu, a mieliśmy ponad 100 osób na weselu... Ale wyszedłem o własnych siłachprzymrużenie oka Powodzenia.
    Cytuj
  • Manolito 19 mar 2011, 23:36
    Dzięki co do tego trenowania to raczej nie dam rady... ja tak w ogóle średnio przepadam za alkoholem, piwo chętnie i czesto, ale wódka to nie bardzoskrzywienie Będzie to dla mnie spore wyzwanieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 20 mar 2011, 6:27
    To prawda, polskie wesela są straszne pod tym względem... Ja chciałam żeby nasze było bezalkoholowe albo ewentualnie wino, ale rodzinka tradycyjna w tej kwestiiprzymrużenie oka Zwłaszcza dla facetów to nie ma zmiłuj, każdy wujek, kumpel obowiązkowo musi sie napić z panem młodym. Mój mąż też się tego obawiał, ale dzielny jakoś to udźwignąłprzymrużenie oka Moja rada to żeby nie pić alkoholu wtedy gdy Cię nikt nie namawia, wtedy jeść, potańczyć i starać się tak kręcić, żeby nie było zbyt dużego tempa. W końcu musisz oprócz gości skakać głównie koło własnej żonyuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 20 mar 2011, 10:58
    słyszałam o pewnej metodzie, ale sama nie próbowałam, więc nie ręczę, że skutkuje. Trzeba przed imprezą wypić surowe jajko, wtedy bialko w żołądku absorbuje alkohol i on się wolniej uwalnia do krwi.
    Cytuj
  • pacjentka 20 mar 2011, 13:57
    Lorelei napisał:Ale te tabletki to są chyba bardziej na kaca, w sensie żeby nie mieć dzień później... Pewnie też się mogą przydać, ale raczej ni spowalniają czasu w jakim się człowiek może wstawićprzymrużenie oka Na pewno pomogą tłuste potrawy, jakie sie zwykle serwuje na weselach, typu rosół albo jakieś mięsko... i te wszystkie dania na ciepło. Na ogół są właśnie po to żeby trzymać na nogach towarzystwoprzymrużenie oka No i polecam dużo tańczyćuśmiech
    Z tym tańczeniem to nie jest chyba najlepsza rada, bo wtedy się zwiększa krązenie i szybciej mu wódka do głowy uderzy! Chociaz i tak trzeba na weselu trochę potańczyć, a zwłaszcza swoim. Ale jak poczujesz, że Ci zaczyna szumić w głowie to wyjdź na świeże powietrze, w nocy będzie pewnie chłodno to się trochę otrzeźwisz.
    Cytuj
  • Apoliner 20 mar 2011, 14:54
    Xanadu70 napisał:Z tego co się orientuję to sa takie tabletki, które się łyka przed imprezą żeby zminimalizować skutki picia alkoholu. Nie wiem dokładnie jak sie nazywają, ale pytaj w aptekach, na pewno Ci powiedzą. Gratulacje i powodzeniauśmiech
    Np 2KC pomaga i to dziala nie tylko na kaca. Stosuje czasem i gwarantuje, że wolniej się upijesz. Można też łykać węgiel, to organizm będzie sobie lepiej radził z trawieniem alkohollu.
    Cytuj
  • Orion456 20 mar 2011, 17:55
    Mój sprawdzony sposób: przed imprezą wypij kieliszek oliwy z oliwek i masz problem z głowy. Nie dosyć że się nie ubzdryngolisz to jeszcze na drugi dzień będiesz jak nowo narodzony.
    Cytuj
  • Ervin 20 mar 2011, 21:02
    Tłuste jedzenie pomoże, bo się będzie gorzej wchlaniała wódka. Koniecznie też dużo pij, woda, soki owocowe. Po prostu rozcieńczaj ten alkohol, to i nie będziesz mieć tylu promili we krwi, i lepiej będzie pracować układ pokarmowy żeby to szybko przetrawić i ominie Cie kac gigant na drugi dzień.
    Cytuj
  • Hunny8 21 mar 2011, 0:22
    W mojej rodzinie wszyscy mają słabą głowę i wszyscy znają patent z rozcieńczaniem wódki wodąuśmiech
    Cytuj
  • grubystach 21 mar 2011, 7:53
    Z tym będzie raczej trudno, w końcu nikt nie polewa sobie sam i nie leci z pełnym kieliszkiem do pana młodego tylko bierze flaszkę ze stołu i polewa współbiesiadnikowi no nie? Chyba że jakąś flaszkę mieć rozcieńczoną czy jak.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Ślub w plenerze