Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 14  
  • nachos 21 lip 2010, 17:07
    Dostałem niedawno zaproszenie do kolegi na wesele, za dwa miesiące. Zastanawiam się jaki prezent będzie odpowiedni. Sam nie wiem czy dać pieniądze w kopercie (a jeśli tak to ile?) czy coś kupić?
    Znamy się dość dobrze, razem chodziliśmy do liceum, potem na studia, nawet mieszkaliśmy razem przez jakiś czas. Co się daje? No i za ile się daje??
    Cytuj
  • franusia 22 lip 2010, 1:19
    Po pierwsze warto się zorientować czy państwo młodzi nie puścili w obieg listy pożądanych prezentów, ten zwyczaj jest coraz bardziej popularny. Jeśli nie ma takiej listy to można wybadać czy wolą prezenty czy forsę... a jeśli pełna dowolność to lepszy prezent, kasa musi być dość gruba żeby dobrze wyglądała przymrużenie oka
    Cytuj
  • beatrice060 10 sie 2010, 20:07
    witam, teraz jest masa dziwnych , fajnych prezentów
    ręczniki z haftem, bukiety z pieluch i słodyczy , kosze rozmaitości, grawerowane kieliszki i sztućce, księgi pamiątkowe itp.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 10 sie 2010, 22:09
    Wszystko zależy tak naprawdę na ile Cię stać.
    Niedługo sam biorę ślub i przyznam, że nie oczekuję żadnych konkretnych kwot ani prezentów od moich znajomych. Prawda jest taka, że rzeczywiście jeśli zamierzasz dać mniej niż 200 zł to lepiej coś kupić za tą kwotę. Myślę że jakiś sprzęt agd. to najlepszy pomysł w takim wypadku.
    Cytuj
  • dzikaroza 11 sie 2010, 0:44
    Warto znaleźć coś efektownego na wyprzedaży uśmiech Ja ostatnio kupiłam znajomym przepiękny komplet obiadowy w bardzo drogim sklepie, ale trafiłam na wyprzedasz - 50%. Prezent zrobił bardzo dobre wrażenie, a ja mogłam sobie na niego pozwolić przymrużenie oka
    Cytuj
  • banita 11 sie 2010, 6:39
    Ja ostatnio kupiłem znajomym mikrofalówkę. Byli bardzo zadowoleni. Co prawda żałowałem, że nie było listy prezentów, bo to jednak bardzo ułatwia sprawę. Mi się udało trafić, ale znajomi mówili, że dostali też 4 tostery... przymrużenie oka
    Cytuj
  • filolka 11 sie 2010, 9:41
    Jeśli chcesz przeznaczyć większą sumę na prezent to daj po prostu pieniądze w kopercie zamiast kupować w ciemno. No i jest to dość wygodne, bo nie trzeba szukać, a potem martwić się o dostarczenie prezentu przymrużenie oka
    Cytuj
  • kokozaurr 11 sie 2010, 11:51
    A ja ostatnio dałem mojemu przyjacielowi w prezencie ślubnym dwie filiżanki. Były dość drogie, ale uważam, że prezent powinien być na lata. Czajnik czy mikrofalę każdy kupi sobie sam. A jak dostanie porządne filiżanki to może mieć do końca życia i jak przyjdziesz do niego za dwadzieścia lat to wyciągnie je i będzie wspominał. Takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • bigotka 11 sie 2010, 13:46
    kokozaurr napisał:A ja ostatnio dałem mojemu przyjacielowi w prezencie ślubnym dwie filiżanki. Były dość drogie, ale uważam, że prezent powinien być na lata. Czajnik czy mikrofalę każdy kupi sobie sam. A jak dostanie porządne filiżanki to może mieć do końca życia i jak przyjdziesz do niego za dwadzieścia lat to wyciągnie je i będzie wspominał. Takie jest moje zdanie.
    Nie zgodzę się z Tobą. Taki prezent można dać na urodziny, albo z innej okazji. Ale prawda jest taka, że młodzi wydają na wesele wszystkie swoje oszczędności (a często nawet biorą kredyty), więc warto kupić im coś praktycznego. W końcu zaczynają wspólne życie to chyba fajnie jak na początek dostaną przydatne sprzęty.
    W ogóle jeśli nie ma listy radzę po prostu zapytać czy coś konkretnego chciel by dostać. albo chociaż rozeznać się co już mają no i popytać znajomych którzy też się wybierają co oni przynoszą, żeby się niepotrzebnie nie dublować.
    Cytuj
  • samuraj 25 sie 2010, 17:31
    A mnie się wydaje, że dobrym pomysłem jest gustowny serwis kawowy albo jakiś ciekawy zestaw obiadowy. Np. coś w tym stylu http://multizakupy.pl/Zestaw_obiadowo_kawowy_Krolewska_Oliwka_6_34.html Takie rzeczy są po pierwsze praktyczne i para młoda z pewnością z nich kiedyś skorzysta, a do tego jeśli znamy gust nowożeńców, to możemy sprawić im uciechę dla oka. Warto, więc poprzeglądać rożne katalogi z serwisami w dobrych sklepach i zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 14  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum