Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caryca 28 sie 2010, 12:39
    Ja byłam ostatnio na weselu u mojej przyjaciółki. Nie maiłam za dużo kasy, więc kupiłam im piękne pióra wieczne z wygrawerowaną dedykacją. Bardzo się ucieszyli uśmiech
    Cytuj
  • aniqa33 28 sie 2010, 13:26
    Bardzo fajny pomysł z tymi piórami - eleganckie i osobiste. Nie trzeba ogromnych pieniędzy, żeby prezent naprawdę się podobał!
    Cytuj
  • rodeczka 28 sie 2010, 15:50
    A co powiecie na taki prezent - perfumy dla niej i dla niego ten sam zapach uśmiech Mi się bardzo ten pomysł podoba, jeszcze nie miałam możliwości wypróbować, ale na pewno jak będę szła na wesele to kupię coś takiego.
    Cytuj
  • aniqa33 28 sie 2010, 19:03
    rodeczka napisał:A co powiecie na taki prezent - perfumy dla niej i dla niego ten sam zapach uśmiech Mi się bardzo ten pomysł podoba, jeszcze nie miałam możliwości wypróbować, ale na pewno jak będę szła na wesele to kupię coś takiego.
    Mi się ten pomysł ani trochę nie podoba. Kosmetyki, to coś co się zużywa, więc za jakiś czas pamiątki nie będzie żadnej. Do tego trudno jest trafić w gust i dobrze dobrać perfumy, niekoniecznie tez ten sam zapach sprawdzi się na panie młodym i na pannie młodej... A do tego cenowo wychodzi bardzo drogo, jakby kupić każdemu butelkę 100 ml dobrych perfum to trzeba by przynajmniej 600 zł przeznaczyć. To już lepiej te pieniądze do koperty włożyć, niech sobie sami w perfumerii wybiorą zapach, jeśli oczywiście będą chcieli...
    Cytuj
  • brendawalsh 28 sie 2010, 20:17
    Ja też sądzę, że to kiepski pomysł... Trzeba wiedzieć czego kto używa, bo tak to mogą być stracone pieniądze... Poza tym jak już kupować kosmetyki na prezent to szybciej z okazji urodzin czy imienin, a nie na ślub.
    Cytuj
  • casinda_ebe 29 sie 2010, 0:08
    A ja mam taką nietypową sprawę...

    Wybieram się na ślub do koleżanki, która na stałe przeprowadza się z nowym mężem do Francji, bo on jest Francuzem. Wesele będzie w Polsce, pytałam ją już wstępnie, czy wolała by prezent czy pieniądze i zasugerowała, że pieniądze, bo będą wracać do Francji samolotem, więc nie za bardzo zabraliby się z całą kupą prezentów.

    I tu moje pytanie - czy powinnam dać pieniądze w złotówkach, czy w euro? Przyznam, że nie bardzo mogę zaszaleć i myślałam o kwocie 200 zł, to jak zamienię to na euro, to może śmiesznie wyglądać... Co sądzicie?
    Cytuj
  • caryca 29 sie 2010, 6:28
    No to jesteś w trochę kiepskiej sytuacji casinda... Nie myślałaś, żeby jednak dać im coś wyjątkowego i drobnego, tak jak ja dałam mojej przyjaciółce ostatnio pióra z wygrawerowanymi napisami specjalnie dla nich? Z takim prezentem na pewno bez problemu polecą, a będą mieli wspaniałą pamiątkę od Ciebie. No i Ty nie będziesz się głupio czuła, że za mało dałaś.
    Cytuj
  • brendawalsh 29 sie 2010, 7:36
    A ja myślę, że powinnaś dać pieniądze i to w złotówkach. Skoro przyjaciółka Ci coś takiego zasugerowała, to na pewno na coś zbierają, więc nawet jak dasz 200 zł to im się przyda. Zresztą na pewno najbardziej jej zależy, żebyś po prostu przyszła na wesele,a prezent to sprawa drugorzędna, więc nie powinnaś się w ogóle tym przejmować.
    Cytuj
  • andriej 29 sie 2010, 10:14
    Też myślę, że powinnaś dać złotówki. 50 euro to rzeczywiście mało efektowna kwota, a nie ma co szaleć i specjalnie zamieniać 200 zł. Chyba, że masz jakieś euro to możesz dać. Prawda jest taka, że każdy daje tyle ile ma, więc nie ma co panikować. Zresztą przyjaciółka chyba wie jak się zarabia w Polsce...
    Cytuj
  • kubag 29 sie 2010, 13:24
    Casinda, a idziesz sama czy z kimś na to wesele?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum