Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co przynieść na parapetówkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co przynieść na parapetówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 z 5  
  • joana27 21 lip 2010, 17:10
    Idę niedługo na parapetówkę do znajomych - młode małżeństwo, pierwsze mieszkanie przymrużenie oka Jak sądzicie co wypada przynieść w prezencie?
    Cytuj
  • roxanna 22 lip 2010, 14:22
    Warto pomyśleć o jakimś sprzęcie domowy. Pewnie tą radą Ameryki nie odkrywam, ale rozejrzyj się za jakimś fajnym sprzętem w promocyjnej cenie przymrużenie oka Jak idziesz sama i nie chcesz wydać tyle pieniędzy to możesz się zebrać z innymi znajomymi, którzy też się wybierają.
    Cytuj
  • backpacker 22 lip 2010, 16:59
    Wszystko zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent? Najbezpieczniejsze rozwiązanie to kwiaty (mogą być doniczkowe) i dobre wino uśmiech
    Cytuj
  • barbara_k 22 lip 2010, 20:10
    Z takich drobniejszych prezentów to kwiaty są najlepszym wyborem i to właśnie doniczkowe. Ja osobiście polecam kupić storczyka albo drzewko bonsai. No chyba, że mieszkanie jest bardzo małe, to wtedy coś mniejszego przymrużenie oka
    Cytuj
  • halinka102 22 lip 2010, 23:40
    Może jakiś fajny korkociąg? To jest taka drobna rzecz, której zawsze brakuje w nowym domu przymrużenie oka Albo stojak na wino też jest fajnym pomysłem. Jak nie wiem co przynieść, to zazwyczaj stawiam na takie rzeczy. Zawsze się przydadzą, a można kupić w ciemno, bo będą pasować do każdego wystroju.
    Cytuj
  • jutlandia 23 lip 2010, 1:15
    Sama jestem po parapetówce, więc chętnie Ci doradzę tak ze strony gospodyni przymrużenie oka
    Przyznam, że nie obraziłabym się, gdyby znajomi popytali co przynieść. Zamiast trzech blenderów i dwóch tosterów miałabym pięć różnych sprzętów przymrużenie oka Oczywiście nie narzekam, tylko radzę, żeby podpytać znajomych co im trzeba, na pewno się nie obrażą o to pytanie.
    Jeśli chcesz przynieść coś drobnego to myślę, że spokojnie możesz iść za powyższymi radami - korkociąg, stojak na wina, albo dobre wino i ładny wiat doniczkowy to zawsze się spodoba i na pewno przyda.
    Przecież nie chodzi o prezenty, ale o jakiś gest uśmiech
    Cytuj
  • borowina 23 lip 2010, 9:09
    Ze sprzętów domowych to polecam kupić maszynkę do robienia chleba albo gofrownicę. Coś takiego, czego normalnie samemu się nie kupuje, bo zawsze są ważniejsze rzeczy do kupienia. A miło jest coś takiego dostać przymrużenie oka
    Cytuj
  • joana27 23 lip 2010, 10:28
    Dzięki za rady uśmiech
    Sprawa wygląda tak: postanowiliśmy się z kilkoma innymi znajomymi zrzucić na jakiś większy prezent. Za waszą radą zapytałam koleżankę, co by chcieli, ale powiedziała, że nie prezenty są najważniejsze...Tak więc wszystko zależy od naszej inwencji. Chcemy kupić im coś fajnego. Mieszkania nie widzieliśmy, więc pewnie postawimy na jakiś sprzęt domowy... Może macie jeszcze jakieś rady?
    Cytuj
  • bigotka 23 lip 2010, 12:03
    A może jakaś porządna patelnia z opcją grila? Albo porządny wok? Oczywiście pod warunkiem, że znajomi lubią gotować uśmiech
    Cytuj
  • bulka_paryska 23 lip 2010, 15:15
    Ze sprzętów domowych to ja polecam nawilżacz powietrza. Bardzo fajny i praktyczny, a rzadko kto sam sobie kupi. Sama kiedyś dostałam uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum