Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 12 paź 2012, 10:48
    Postawmy się na ich miejscu. Dla mnie kwiaty to marnowanie pieniędzy i piękna roślinek, bo para młodych i tak widzi je dopiero po wszystkim a są wtedy w marnym stanie, nie oszukujmy się... Ja bym chciała dostać np. wino albo książkę zamiast kwiatów i dzięki temu stworzylibyśmy sobie własną spiżarnię z winem lub gablotkę z książkami - praktyczneuśmiech Siostra dostała coś takiego na ślub - Prezent na ślub - również fajna pamiątkauśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 15 paź 2012, 9:41
    Książkę , czy wino jako prezent dla nowożeńców ? Coś wydaje mi się, że nie za bardzo to byłoby trafione , chociaż w dzisiejszych czasach wszystko jest do przyjęcia, ale takie prezenty raczej dajemy ,kiedy udajemy się na urodziny, imieniny, jakąś rocznicę. Na wesele dajemy raczej coś konkretnego, ewentualnie forsę, ale też z tym bywa kłopot, bo nie wiadomo ile dać, aby nie obrazić obdarowywanych. Tak jak wspomniałem, ostatnio utarło się, że para młoda robi listę, co ewentualnie chcieliby dostać w prezencie. Goście uzgadniają między sobą,co kto kupi i kłopot z głowy. Jest to ostatnio najlepsza forma robienia prezentów.
    Cytuj
  • flajs0 15 paź 2012, 10:19
    Parze młodej trzeba kupować rzeczy, które będą im potrzebne na nowej drodze życia. Mogą być to talerze, garnki, sztućce, pościel, ręczniki i wiele innych. Jeśli nie chce Ci się chodzić po sklepach to możesz po prostu dać do koperty pieniądze uśmiech
    Cytuj
  • joanna23 20 paź 2012, 20:57
    Polecam super internetowyy sklep dla Pary Młodej.
    Znajdziecie tam super oryginalne produkty.
    Nie są tanie ,ale za to jaka jakość !!!!

    Pakują czrodziejsko , tylko powiedz ile masz kasy przeznaczone to Ci dobiorą.

    Cytuj
  • diegger 22 paź 2012, 12:33
    Kup im kupony do SPA. Ja coś takiego otrzymałem z żoną i byliśmy uradowani uśmiech

    Cytuj
  • 26 paź 2012, 12:43
    Z tą książką czy winem to chodziło mi, że zamiast kwiatów - wtedy, jak się składa życzenia po ślubie. A prezent to już inna sprawa - tutaj najczęściej daje się kasę po prostu.
    Cytuj
  • donatela 7 lis 2012, 12:15
    Gusta są tak różne, że najlepiej jest dać gotówkę. Młoda para kupi sobie to co potrzebuje i co na pewno się im przyda uśmiech
    Cytuj
  • rekasetka23 8 lis 2012, 11:11     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lis 2012, 11:11, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja tak sobie myślę, że jeśli każdy z moich znajomych da mi na ślubie butelkę przyzwoitego wina, to za klika(naście) lat będzie z tego bardzo fajna piwniczka. przymrużenie oka
    Cytuj
  • sweetie999 9 lis 2012, 10:54
    Kup jakieś narzędzia dla Pana młodego uśmiech Zawsze się mogą przydać w nowym mieszkaniu uśmiech

    Cytuj
  • MAYAKRAM 11 lis 2012, 15:48
    cóż ja bym skromnie zaproponowała ręcznie malowane kieliszki do wina z karafką dodała do tego dobre winko no i oczywiście kopertę bo to sobie teraz wszyscy życzą
    język
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum