Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ślub w plenerze, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub w plenerze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 4 mar 2011, 16:31
    Ale koszmarsmutny
    Cytuj
  • zosiasamosia 4 mar 2011, 19:10
    Ja mam ślub w tym roku w kwietniu! Ale myślę, że już się nic złego nie powtórzy. Jedyne czego się obawiam to czy pogoda dopisze, w kwietniu moze być jeszcze różnie. Ale może pod koniec (bo w święta będzie nasze weselicho) juz się ładnie ociepli... Ale na powietrzu bym nie zaryzykowałauśmiech Chociaż pomysł bardzo mi się podoba! Powodzenia życzęuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 4 mar 2011, 19:30
    A dziękuję i wzajemnieuśmiech Będę trzyamć kciuki za pogodę!
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 4 mar 2011, 21:44
    http://slubowisko.pl/forum/sprawy-organizacyjne/wesele-w-plenerze-czy-to-mozliwe,17849
    Polecam Wam tę stronę, można tam m. in. obejrzeć zdjęcia tkaich namiotów weselnych. Wow, szczęka mi opadła, nie wiedziałam, że to taki wypas!
    Cytuj
  • bloodymarry 7 mar 2011, 19:36
    Ślub w plenerze to przepiękna sprawa, nam dopisała na szczęście pogodauśmiech
    Cytuj
  • Issau 21 mar 2011, 12:46
    To jest straszna sprawa, że księża się nie zgadzają na taką forme ślubu. Przecież obojętnie gdzie się przyżeczenie składa. Bóg dla kościoła jest niby wszędzie, a takim zachowaniem sprawiają, że chyba pod gołym niebem go nie ma. Dlatego trzeba brać ślub tylko i wyłącznie w kościele. Bzdury. Wiem, jak moja siostra chciała brać ślub pod gołym niebem to ksiądz sie zgodził ale po jednym "pieniężnym" warunkiem....masakra!!
    Cytuj
  • galeon 21 mar 2011, 15:22
    Mi co prawda do ślubu jeszcze daleko, ale też bym się zastanawiał nad opcją gór. Taka przysięga przy wodospadzie.. coś pięknegouśmiech
    Cytuj
  • agatiks34 31 sty 2017, 15:04
    sama byłam na ślubie cywilnym który był w ogrodzie...dosłownie jak w amerykańskich filmach..bajeczna sprawa natomiast jeżeli chodzi o inny ślub to nie mam pojęcia...
    Cytuj
  • Aller23 6 lut 2017, 18:59
    Marzę o takim ślubie uśmiech
    Cytuj
  • pomanka9 2 mar 2017, 23:40
    Dzięki za porady, przyda się na pewno uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum