Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na katar u dziecka ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na katar u dziecka ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 11 wrz 2015, 11:29
    Na pewno warto skonsultować się z lekarzem, żeby nie truć dziecka jakimiś dziwnymi specyfikami i jak najszybciej je wyleczyć.
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 21:29
    No teraz to chyba nie reakcja alergiczna bo nic nie pyli. Może to być jakieś przeziebienie. Nie boję sie podawać mu pyramidonka bo jest na składnikach ziołowych, więc bezpieczny.
    Cytuj
  • veganka 28 lis 2015, 19:12
    sylwusia163 napisał:No teraz to chyba nie reakcja alergiczna bo nic nie pyli. Może to być jakieś przeziebienie. Nie boję sie podawać mu pyramidonka bo jest na składnikach ziołowych, więc bezpieczny.
    czyli pyramidonek można spokojnie można podawać dzieciom bo ma w składzie same naturalne składniki, a od którego roku można podawać pyramidonek.
    Cytuj
  • zataraa2 4 gru 2015, 9:34
    Ten zatkany nosek od 3 r.ż., pomaga też na kaszel i problem z odkrztuszaniem.
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 21:38
    Poza tym pyramidonek polecał nam nasz lekarz pediatra do którego mam zaufanie więc do pyramidonka także.
    Cytuj
  • veganka 17 gru 2015, 13:53
    z tego co wyczytałąm to w skłądzie masz same naturalne składniki więc spokojnie można podawać dzieciom.
    Cytuj
  • tymmko 29 gru 2015, 12:09
    U większych dzieci (powyżej 5 lat) można stosować nasodren, bardzo dobrze oczyszcza nos uśmiech i ma naturalny skład
    Cytuj
  • zott 3 sty 2016, 20:45
    Moja znajoma przetestowała inhalacje, ale wykonywane specjalnym inhalatorem. Powiedziała, że kupiła specjalnie inhalator simple sanity, ponieważ jej małe dziecko często miało katar. Lekarz jej polecił by robiła inhalacje z soli fizjologicznej uśmiech Powiedziała, że jest to skuteczne.
    Cytuj
  • sylwusia163 17 sty 2016, 22:07
    nie zawsze inhalacje wystarczaja. Ja pozostanę wierna pyramidonkowi.
    Cytuj
  • veganka 18 sty 2016, 21:22
    znam pyramidonek, pomaga mojemu maluchowi przy uciążliwym kaszlu, nawilża gardełko no i ma naturalny skład.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum