Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na katar u dziecka ?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na katar u dziecka ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ZielonyGroszek 8 lut 2021, 18:54
    Tez stosujemy Marimer, może używać cała rodzina i naprawdę oczyszcza nos przy czym nawilża śluzówkę.
    Cytuj
  • Graszka89 20 lut 2021, 12:27
    A od jakiego wieku jest bezpieczny Marimer? Co ma w składzie?
    Cytuj
  • artie 26 lut 2021, 22:54
    To produkt zupełnie naturalny, Marimer to hipertoniczna woda morska. Można stosować już u dzieci od pierwszego dnia życia uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 28 lut 2021, 1:03
    Od 1 dnia życia można też robić inhalacje marimer inhalation, to hipertoniczna woda morska 2,2% do nebulizacji
    Cytuj
  • Guziczka 7 mar 2021, 18:39
    I to już od 1 dnia życia można używać Marimeru? Jest bezpieczny dla tak małych dzieci? Nie ma w składzie jakichś konserwantów?
    Cytuj
  • joannako332 25 mar 2021, 22:07
    dla mnie disnemar lepszy, ma wygodniejszy aplikator, ma naturalne ph i nie podrażnia błony sluzowej, dozownik jest tak zaprojektowan żeby można było dziecku nawet na leżąco popsikać nos
    Cytuj
  • Brigget 23 maj 2021, 18:17
    U mnie wygrywa Marimer Baby, kołnierz pediatryczny pozwala na aplikację nawet malutkim dzieciom, nie dość, że ułatwia usuwanie wydzieliny to jeszcze nawilża śluzówkę.
    Cytuj
  • jarzebina 26 maj 2021, 0:02
    Guziczka napisał:I to już od 1 dnia życia można używać Marimeru? Jest bezpieczny dla tak małych dzieci? Nie ma w składzie jakichś konserwantów?
    Nie ma, ani konserwantów ani innych dziwnych i szkodliwych substancji.
    Cytuj
  • Guziczka 28 maj 2021, 10:27
    W takim razie chyba kupię, teraz alergie ciągle katar jakiś się przypałęta, a szukałam czegoś co będzie bezpieczne dla dziecka.
    Cytuj
  • Karii 29 cze 2021, 20:53
    Kup koniecznie, u nas teraz też w okresie alergii to Marimer ciągle w użyciu całej rodziny.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum