Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na katar u dziecka ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na katar u dziecka ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 2 lut 2020, 14:36
    Dostałam ten Apicold spray do jamy ustnej jak miałam zapalenie gardła. Łagodzi objawy zapalenia gardła i zmniejszenie podrażnienia. Przez chwilke szczypał ale ulga po nim przyszła bardzo szybko.
    Cytuj
  • izapixi 15 lut 2020, 22:32
    Na przeziębienie daję dziecku syrop z czarnym bzem sambucol, teraz trochę mały pociagał nosem, mamy ferie i jzu się martwiłam ze całe przesiedzimy w domu z racji chorowania, ale udałąo sę opanować infekcję, czarny bez działa cuda, pediatra na polecał ten syrop
    Cytuj
  • Kanita 29 lut 2020, 15:19
    No ja używam sprayu Apicold Mint, spokojnie można już podać u czteroletniego dziecka, u mojego przedszkolaka się sprawdza uśmiech
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 14:07
    Ja swojemu podawałam Apicold ale z propolisem, można stosować od 4 roku życia.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 mar 2020, 8:58
    Dla mnie też Apicold okazał się niedawno wybawieniem. Jednak forma spray do mnie najbardziej przemawia.
    Cytuj
  • Olivka89 10 lis 2020, 16:18
    Warto pamiętać o synbiotyku Multilac Baby, żeby wspierać naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego.

    Cytuj
  • Zonka25 21 lis 2020, 20:42
    Na katar mamy zawsze mam w domu Marimer izotoniczny spray, idealnie sprawdza się przy katarze i odtyka nos, stosuje u dziecka, ale również nadaje się dla dorosłych.
    Cytuj
  • Marcela90 17 sty 2021, 11:40
    A od jakiego wieku można u dzieci stosować Marimer?
    Cytuj
  • Kanita 26 sty 2021, 21:29
    Bez obaw możesz stosować od samego początku, Marimer jest polecany już od pierwsze dnia życia dziecka. Ma taki specjalny aplikator, który ułatwia podanie produktu dzieckuuśmiech
    Cytuj
  • Marcela90 30 sty 2021, 11:10
    O właśnie taki aplikator jest bardzo ważny, żeby nie włożyć aspiratora za daleko przy małym dziecku, dobrze, w takim razie kupię Marimer.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum