Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 30 lip 2010, 14:38
    Dla mnie to było ujj bolesny zabieg. Ale robiłam strefe bikini, a tam boli najbardziej, no w każdym razie efekty są świetne, więc szczerze polecam mimo tego bólu. Można przeżyćprzymrużenie oka Bo warto.
    Jak się przygotować? Skóra musi być czysta, niczym nienatłuszczona i nieopalona. Po zabiegu też nie wolno sie opalać przez co najmniej cztery tygodnie, więc najlepiej przeprowadzać to zimą.
    Cytuj
  • latynowska8 30 lip 2010, 15:25
    W salonie, w którym ja robiłam depilację najpierw miałam konsultację dermatologiczną, która miała wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do takiego zabiegu, przeprowadzono też próbę żeby dobrać odpowiednie parametry lasera. Zabieg przeprowadza się w fazie wzrostu włosa dlatego trzeba go kilka razy powtórzyć, bo nie wszystkie włoski są w tej samej fazie.
    Cytuj
  • Ronjaa 30 lip 2010, 16:45
    Niestety to nieprawda, że depilacja laserowa to zabieg na całe życie. Zaleca się ponoć powtarzać zabieg raz w roku.
    Cytuj
  • nomasvellozielonag 4 sie 2010, 20:42     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sie 2010, 20:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Cześć Dziewczyny,
    Dla mnie to też był problem dlatego POLECAM salony hiszpańskiej sieci Nomasvello www.nomasvello.pl. W zasadzie są już we wszystkich większych miastach. Zabiegi są bezbolesne i bardzo skuteczne uśmiech uśmiech /zaczęłam próbować od siebie i efekt przerósł moje oczekiwania/. Rewolucją jest cena 99zł za zabieg. Polecam z czystym sumieniem. Ale poczytajcie na stronie, napiszcie mail do najbliższego salonu i same wypróbujcie....a potem dajcie znać jak poszło. Pozdrawiam! uśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 4 sie 2010, 23:22
    A skąd taka atrakcyjna cena? faktycznie w porównaniu z innymi "podejrzanie" niskaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • klaudyna35 5 paź 2010, 14:13
    Bancroft napisał:Czy ktoś może napisać coś o laserowym usuwaniu włosków? Najlepiej ktoś kto stosował lub wykonywałuśmiech Chciałabym wiedzieć czy to skuteczne, czy boli i ile kosztuje mniej więcej.
    Witam,
    ja stosowałam ponieważ miałam problem z niechcianym owłosieniem w obrębie twarzysmutny
    Na pełny efekt nie czekałam długouśmiech i polecam depilacje każdemu kto ma problem z włoskami. Radze jednak z korzystania z centrów które się w tym specjalizują npCTL. inne a szczególnie promocyjne depilacje mogą być być po prostu nieskuteczne.
    Cytuj
  • faworytka30 6 paź 2010, 9:33
    Ja nasłuchałam się dużo złego o tej hiszpańskiej sieciówce, a dokładniej o próbach usunięcia włosów IPL czyli - niska cena idzie w parze z niskimi efektami, jednak z takimi rzeczami warto oddać się w ręce specjalisty, który ma w ręce dobry laser.
    Cytuj
  • ajven 6 paź 2010, 15:35
    Nie wiem skąd zachwyt nomasvellozielonag? Z "atrakcyjnej" oferty nomasvello skorzystałam, z tym że zapłaciłam za depilację, a włosy jak były tak są smutny Zwykłe naciągactwo, a efekt żaden.
    Cytuj
  • hippis 11 paź 2010, 10:23
    Ja też nie polecam nomass. Cena możne fajna, ale efekt żaden smutny
    Cytuj
  • kika75 23 sty 2011, 22:08
    depilacje laserową robiłam na wąsika w salonie futuro w w wawie 3 zabiegi i już mam z tym spokuj takze polecam ..
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum