Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposób na nadmierną potliwość

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposób na nadmierną potliwość

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • slodki_lukasz 27 lip 2010, 11:32
    Szukam bardzo dobrego środka na pocenie się. Niestety mam z tym duże problemy, pocę się intensywnie i to nie tylko w takich upałach (chociaż teraz to jest naprawdę ciężko). Może ktoś zna jakiś sposób na to? Stosowałem wiele dostępnych antyperspirantów i nie byłem zadowolony. Pomóżcie!
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 lip 2010, 8:42
    Jeśli masz naprawde poważny problem, wypróbuj Etiaxil, kupisz w aptece.
    Wiem też, że botox stosuje się przy nadpotliwości, ale to tylko ze słyszenia. Nie próbowałam, nie znam osobiście nikogo, kto próbował, ale myślę, że to może być bardzo skuteczne.
    Cytuj
  • slodki_lukasz 29 lip 2010, 10:44
    Botox? Ale jak to wygląda??? Możesz coś więcej napisać???
    Cytuj
  • pacjentka 29 lip 2010, 13:15
    Gabinety dermatologii lub medycyny estetycznej oferują takie zabiegi. Chodzi o to, że niewielkie dawki toksyny botulinowej wstrzykniete w skórę blokują zakończenia nerwowe przy gruczolach potowych i w ten sposób hamuja wydzielanie potu. Efekt utrzymuje sie przez kilka miesiecy, potem stopniowo zanika. Podobno zabieg jest super skuteczny u jakichś 80% pacjentów, ale to oczywiście dotyczy osób, które maja problem z nadmiernym poceniem wybranych miejsc. Są ludzie, ktorzy poca sie nadmiernie na calej powierzchni ciala, na taki problem botoxu nie da sie zastosowac. Poleca sie im inne metody.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 lip 2010, 15:56
    A czy ktoś z Was próbował tego botoksu? Czy taki zabieg boli?
    Cytuj
  • latynowska8 29 lip 2010, 18:03
    Nie próbowałam, ale znam kogoś, kto próbowałuśmiech Rzeczywiście podobno trochę boli, chociaż na dłoniach i stopach robi się w znieczuleniu. Ale efekty są warte tego żeby się poświęcić, problem pocenia praktycznie znika.
    Cytuj
  • Barbra67 29 lip 2010, 21:24
    Nie wiedziałam, że botoks stosuje się do tego by ograniczyć pocenie... do tej pory kojarzyłam to raczej z gładkimi buźkami pań z kolorowych gazetprzymrużenie oka
    Ciekawa jestem tylko czy to ma jakieś skutki uboczne, bo jeśli chodzi o niewlowanie zmarszczek to potem takie amatorki botoksu nie są w stanie sie uśmiechnąć...
    Cytuj
  • pacjentka 30 lip 2010, 1:01
    z tego co piszą, to może trochę bolec przez parę godzin po zabiegu, można być troszkę osłabionym przez kilka dni. Ale niekoniecznie. A po tygodniu do dwóch może wystąpić przejściowe swędzenie albo zwiększona potliwość w innych miejscach, tak dla równowagiprzymrużenie oka Ale ponoć mija po kilku dniach.
    Cytuj
  • latynowska8 30 lip 2010, 1:45
    Wiem też, że nie można używac w tym czasie antybiotyków i jakichś jeszcze leków. No i nie można być w ciążyuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 30 lip 2010, 8:32
    A co jak ktos sie ogólnie poci bardzo? Wiem, jest gorąco, ale nie kazdy musi się przebierac trzy razy dziennie z powodu mokrych ubrań...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum