Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • peana 25 sty 2011, 11:51
    No właśnie powiem szczerze, że coraz bardziej chciałabym zrobić sobie depilację laserową. Wizja, że już nigdy nie będzie trzeba męczyć się z depilatorem jest naprawdę kusząca. Chociaż niestety mam świadomość, że do najtańszych ten zabieg nie należy, a dodatkowo trzeba go przynajmniej parę razy powtórzyć, na co w ogóle już funduszy brak.
    Cytuj
  • Favoritka87 14 lis 2011, 10:55
    Ja uważam, że to najskuteczniejszy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia nie ma się co łudzić, że wtedy ma sie problem z głowy raz na zawsze i wcale nie nie to tak bolesne, jesli pójdzie się do dobrego i sprawdzonego salonu , gdzie wiedzą jak to dobrze zrobić to prawie nic nie boli, dużo tez zależy od lasera, to podstawa, dobrym salonem jest studio laser w warszawie, Poznaniu i Częstochowie , wiele moich znajomych tam robiło i efekty sa super
    Cytuj
  • Gmarcin 6 gru 2011, 10:49
    Ale jak, to po laserowej depilacji nic już nigdy nie odrasta? przymrużenie oka Ile taki zabieg kosztuje średnio? Moja dziewczyna zaopatruje się w zwykłe depilatory no i nawet widać, że te lepsze nie są wcale tanie, więc depilacja laserowa może być w sumie dobrym rozwiązaniem. No ale wtedy chyba nie będzie sobie można zrobić różnych "fryzur" w różnych miejscach? uśmiech
    Cytuj
  • Indiana 9 lut 2012, 16:23
    Ja sie zdecydowalam kilka miesiecy temu na depilacje laserowa i jestem bardzo zadowolona. Włosków juz praktycznie nie ma i nie odrastaja a jestem po 3 zabiegach. Po 4 zabiegu mam nadzieje, ze nie bedzie juz po nich ani sladu uśmiech wiosna i lato powoli sie zblizaja wiec to najlepszy czas na pozbycie sie niechcianych wloskow. dziewczynom (i chłopakom) z Wroclawia polecam dr Kulczycką z gabinetu na boleslawieckiej. Efekty sa naprawde super uśmiech
    Cytuj
  • zlotyklos 5 gru 2012, 11:06
    no niby depilacja laserowa do najtańszych nie należy, ale na pewno warto mnie do szału doprowadzało jak musiałam machać maszynką co drugi dzień. Poza tym, jakby policzyć ile się wydaje na wosk u kosmetyczki to spokojnie można by sobie odłożyć na laser. Ale też trzeba dobrze sprawdzić, gdzie się udać. Mnie kusi Studio Laser, bo z tego co wiem mają bardzo dobry sprzęt a poza tym też atmosfera fajna.
    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 10:45
    Jeszcze nie robiłam sobie takiej depilacji, ale przymierzam się do niej. Sprawdzałam różne salony i szukałam opinii o nich, i jak dotychczas najlepiej wyszedł Studio Laserprzymrużenie oka mają nowy sprzęt, jeden z lepszych laserów, bo diodowe. A i ich strona jest napisana bardzo profesjonalnie, można poczytać ciekawe artykuły.
    Cytuj
  • Bostwana 24 sty 2013, 12:30     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2013, 12:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Też się przymierzać do takiej depilacji - problem rozwiązany raz na zawsze. Czy faktycznie jest to tak, że włosy nie odrastają? Jak to jest z opalaniem, nie wolno tego robić przez jaki czas? Martwiłam się także o zdrowotne komplikacje w przyszłości, jednak poczytałam kilka wątków na ten temat (między innymi ten) i utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to bezpieczne. Tylko ile taki zabieg kosztuje, może ktoś orientacyjnie napisać?
    Cytuj
  • artikos 6 lut 2013, 22:16
    Jest to bardzo dobry zabieg, bez bolesny przy znieczuleniu i przede wszystkim skuteczny olecam jak najbardziej
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:39     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Marta86i napisał:A co sądzicie o czymś takim?

    Może warto zainwestować w coś takiego zamiast w wizyty w salonie?
    na pewno efekt po takim depilatorze laserowym na potrzeby domowe nie będzie równał się z tym wykonywanym w salonie kosmetycznym, wiem coś na ten temat, bo sama miałam wykonywaną taką rok temu, po włoskach ani śladu, a efekt teoretycznie ma się utrzymać od 8-10 lat, nie uwierzę co prawda...dopóki się nie przekonam, ale jak na razie jest super przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:37     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Też miałam taką depilację i zgadzam się w stu procentach. Ważne jednak, żeby była wykonywana prawdziwym laserem, a nie urządzeniami typu IPL, bo one są jednak dużo mniej skuteczne.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum