Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja pasta cukrową, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja pasta cukrową

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • latynowska8 24 wrz 2010, 8:16
    Też oglądałam ten filmuśmiech i dzięki temu odkryłam rewelacyjny sposó na moje ciemne, grube włosy, z którymi nie moglam sobie poradzić. Ja to robię w ten sposób: około szklanki cukru, sok z jednej cytryny i podgrzewam, aż kolor zrobi się jasnobrązowy. Dość długo się to studzi, a potem jest okropnie twarde, ale jak juz uda się kawałek oderwać to w rękach zrobi się plastyczneuśmiech A teraz najlepsze: przyklejam kawałek do skóry, naciągam go żeby dobrze sie przylepił, a potem zrywam i... nic nie boli, a skóra gładka jak pupa niemowlęciauśmiech Nie wiem w czym tkwi sekret, że to nie boli, ale jestem zachwycona. Praktycznie nie stosuję już innych metod - od dwóch lat! A wcześnije to był moj koszmar... włoski były grube, z dużymi cebulkami, po depilacji trzey dni miałam czewone piekące krostki i i tak nie mogłam nóg odsłaniaćskrzywienie To jest cudowna metoda!uśmiech Tylko do tej pory nie wychodze z podziwu, że to nic a nic mnie nie boli!
    Cytuj
  • Bancroft 24 wrz 2010, 10:13
    No no, brzmi zachęcającouśmiech A nie wrastaja włoski po takiej depilacji? Bo ja używam elektrycznego depilatora i wciąż walczę z wrastaniemsmutny
    Cytuj
  • Szachrajka 24 wrz 2010, 12:18
    Strasznie trudna taka pasta do przygotowania, próbowalam dwa razy i nie dało się tego użyćskrzywienie Może to mój brak talentu do gotowania wychodziprzymrużenie oka Ale sa takie gotowe pasty w słoiku do kupienia, znalazłam w internecie. Trzeba tylko podgrzac i nakładaćuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 24 wrz 2010, 12:56
    Tak, tylko że w porównaniu z pastą zrobioną w domu ta kupna jest kilkadziesiąt razy droższa! To jest ta drobna różnicaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 24 wrz 2010, 14:19
    Ok na początku to może być dość trudne, ale jak nabierzesz wprawy to już łatwo idzie, masz opanowane jaka konsystencja ma byc, kolor itd...
    Cytuj
  • Szachrajka 24 wrz 2010, 16:24
    Kilkadziesiąt? No chyba troszkę przesadzilaśprzymrużenie oka To i tak taniej wychodzi niż depilacja w salonieuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 24 wrz 2010, 16:48
    Prosze bardzo, pierwszy z brzegu link:
    http://www.moom.com.pl/
    Zestaw za 64zł wystarczy na ile? Zakładając nawet, że na 3 depilacje, to pasta zrobiona w domu kosztuje cie ok 23 zł. Jak by nie patrzeć, koszty sa nieporównywalneuśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 24 wrz 2010, 19:15
    Słuchajcie czy ktoś sobie tę pastę przechowuje? wyszło mi więcej niz potrzebowałam na 1 raz, przelałam sobie ciepłą do słoiczka na następny raz, ale nie wiem czy to będzie jeszcze się nadawać do użytku... Też tak robicie?
    Cytuj
  • latynowska8 24 wrz 2010, 20:13
    Tak, spokojnie, jak mi zostanie to zawsze sobie zlewam, to zastyga w słoiku, a następnym razem podgrzewam ten słoiczek w garnku z wodą aż troche rozmięknie.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 24 wrz 2010, 22:11
    Świetne jest to, że w porównaniu z woskiem ta pasta daje się łatwiutko zmyć, co prawda po całej operacji wszystko wokół mnie sie kleiło, ale wystarczy woda i już! A z pozostałościami wosku trzeba walczyc oliwką czego nienawidzę:/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum